برای تمامی افرارد از سراسر دنیا چند هفته فراموش نشدنی وجود دارد. المپیک سال گذشته در لندن برگذار شد و مردم بسیاری برای مشاهده بازی های جذاب زنده آن به لندن مسافرت کردند، مشکلی که برای تماشاچیان بوجود آمده بود، مشکلی است که هر دو سال در بازی تابستان و زمستانی وجود دارد، اختلاف ساعت در سراسر دنیا و مشکل در پخش زنده می باشد.
  • مردم خواستار مشاهده زنده برنامه های المپیک هستند.
برای مردمانی که در ایالات متحده زندگی می کنند، بازی ها در ساعات اولیه صبح پوشش داده می شوند ولی اکثر بازی ها و رویداد های مهم به صورت ضبط شده و در ساعات مختلف پس از پخش زنده در ایالات متحده به نمایش گذاشته می شوند، اتفاقی که اکثرا در لندن پس از پخش بازی ها به نمایش داده می شوند. در دنیای امروزی ارتباطات، دیدن رویداد ها یک نیاز به شمار می آید، در سال ۲۰۱۲ مردم نیازدارند تا بدانند چه اتفاقی در اطرافشان در حال اتفاق است، غیر ممکن است که مردم را از دسترسی به اخبار روز باز بداریم در حالی که برنامه و وبسایت هایی نظیر فیسبوک،توئیتر و وبسایت های خبری وجود دارد.
خرید vpn برای تماشای المپیک

VPN For Watch Olympic

نکته نا امید کننده دیگر برای هواداران بازی ها، دسترسی به ویدئو های آنلاین می باشد، مردم امروزه ویدئو های زنده و مورد علاقه خود را با استفاده از ابزار های متفاوتی شامل:کامپیوتر، موبایل و تبلت پیگیری می کنند. مشکل دیگری که برای کاربران ایالات متحده وجود دارد محدودیت پخش کانال ها توسط شبکه های کابلی هنگام مشاهده بازی های زنده است.
  • حال زمان سرویس VPN فرا رسیده است.
امروزه بسیاری از مردم برای مشاهده بازی های المپیک از سرویس های VPN و فیلتر شکن همچون کریو در سراسر دنبا استفاده می کنند، با استفاده از وی پی ان مردم دسترسی بهتری به سایت ها و کانال های متفاوت پخش المپیک دارند، هر چند که وبسایت های از زیادی محدودیت های جغرافیایی برای دسترسی استفاده کرده اند ولی با استفاده از VPN این محدودیت ها نا کارآمد خواهند بود، کار اصلی فیلتر شکن پوشش محدوده جغرافیایی شما و مخفی نگه داشتن آن است. با استفاده از VPN ( مثل کریو ) شما می توانید در ایالات متحده مشغول دیدن بازی های المپیک بوده و به صورت همزمان به مشاهده اخبار جدید BBC بپردازید.با استفاده از VPN شما می توانید توئیت های توئیتر را چک کرده و درک کنید که چه تیمی احتمال برنده شده در بازی را دارند. المپیک مشکلات بسیاری را برای مرور آزادانه در اینترنت بوجود آورده است.شرکت ها خصوصی به دنبال محدود کردن دسترسی به سایت ها هستند، برای عده زیادی از مردم محدود سازی دسترسی یک مسئله مربوط به بخش خصوصی است ولی حقیقت چیز دیگری است، مسئله چیزی فراتر از بخش های خصوصی است، دولت هدفی خاص در دسترس کردن در محدود سازی ها پیگیری می کند. وبسایت هایی نظیر فیسبوک، یوتیوب و هولو برای کاربران در کشور های متعددی محدود شده اند.
  • برای کاربرانی که اعتقاد به دسترسی آزادانه به اینترنت دارند VPN یک نیاز ضروری است.
محدودیت ها حتی به بخش آزاد برای دسترسی به کاربران محدود نمی شود، مردم حتی مایل به پرداخت حقوق برای پخش برنامه های مورد نیازشان هستند، شیوه پخش برنامه ها در چند سال اخبر تغییرات بسیاری را شامل شده است.شرکت ها در حال پخش تبلیغات به صورت آزمایشی هستند و تا به حال هیچگونه مشکلی در پخش مشاهده نشده است. مشکل بزرگ در دسترسی کاربران به صورت محدود به وبسایت ها و برنامه هایی نظیر بازی های المپیک می باشد. همانطور که مشکلات در پخش و محدود سازی ها در دسترسی در حال پیشرفت می باشد.تقاضا برای خرید vpn و خرید کریو نیز در حال افزایش است.
خرید vpn خرید کریو خرید وی پی ان خرید فیلترشکن