مطلب امروز می تواند کمک بسیار خوبی برای افرادی که قصد خرید vpn را دارند باشد .
  • هزینه اشتراک :
در حالیکه پیامد مالی هزینه اشتراک ۱۰ دلاری می تواند برای تعدادی از مشتریان با زمینه مختلف مالی متفاوت باشد  ، در این پست می خواهیم بگوییم چگونه می شود با صرف هزینه کمتر از ۱۰ دلار در یک اشتراک وی پی ان با کیفیت خوب ثبت نام کنیم. اگر قیمت الویت اول شماست ، و می خواهیم حداقل میزان ممکن را صرف وی پی ان خود کنید ، دسترسی شخصی به اینترنت یا Private Internet Access  می تواند به شما وی پی ان هایی با قیمت در حد ۴ دلار ارائه کند.سایر کمپانی های بزرگ وی پی ان مانند  VyprVPN و  IAPS را که ارائه دهنده ویژگی ها و خدمات منحصر به فردی هستند ، می توان با اشتراک ماهانه ۲۰ دلار داشت ، اگر شما هم خدا را می خواهید و هم خرما را و به دنبال چیزی هستید که هردوی این ها را به دست آورید می توانید از پکیج داده های HideMyAss VPN با اشتراک ماهانه ۶ دلار استفاده کنید.

پروتکل امنیتی وی پی ان

پروتکل ها برای تضمین امنیت ، ایمنی و قابل اطمینان بودن مهم هستند ، مخصوصا در هنگام تغییر مسیر دادن اطلاعات و داده های حساس توسط وی پی ان این موضوع مهم تر می شود. بنابرین ، این موضوع باید الویتی برای مشتریان و افرادی که به دنبال ارائه دهندگان خدمات وی پی ان هستند باشد ، بهترین انتخاب هم ارائه دهندگان وی پی ان با بالاترین درصد پروتکل امنیتی می باشد. پایه ای ترین  پروتکل های امنیتی ارائه شده توسط سرویس های فیلتر شکن PPTP می باشد ، که برای افرادی که چندان نگران از دست دادن اطلاعات شخصی خود نیستند کافی است. PPTP اساسا برای ویدیو استریم ها و سایر انتقال داده های مشابه مورد استفاده قرار می گیرد. L2TP  و IP در مقایسه با PPTP پروتکل های مناسب ترین هستند ، و معمولا به منظور استفاده برای انتقال داده هایی که نیاز به امنیت بیشتری دارند ارائه می شوند و سرعت انتقال بسیار بالایی دارند. OpenVPN هنوز هم محبوب ترین پروتکل وی پی انی است که هم از لحاظ امنیتی و هم از نظر سرعت و قابل اطمینان بودن فوق العاده است.
نکاتی در خرید vpn

Tip and advice in buy vpn

پروتکل امنیتی وی پی ان در حفاظت از هویت یک فرد که از شبکه های خصوصی مجازی استفاده می کند  بسیار کاربردی است ، اگر ناشناس ماندن و امنیت دو مورد از ارزشمندترین الزامات شما برای یک وی پی ان است ، شما باید به پروتکل های وی پی ان هایی که ارائه می شوند توجه کنید. کشورهایی وجود دارند که توجه بسیاری کمی به امنیت اطلاعات آنلاین افراد قائل هستند . اگر شما به دنبال یک IP مختص خود هستید ، که احتمالا از یک مکان جغرافیای خاصی آن را دریافت خواهید کرد ، ولی اگر چندان نگران جنبه های امنیتی نیستید ، P2PTP پروتکل های پایه با بالاترین سرعت را ارائه می دهد. این مورد به شما هزینه کمتری را تحمیل می کند و انعطاف پذیری بیشتری ارائه می دهد.
  • سرعت دسترسی
مهم ترین نکته در انتخاب ارائه دهنده سرویس وی پی ان بررسی سرعت شبکه و سرور است . برای مثال خیلی از ارائه دهندگان وی پی ان های ارزان قیمت سرعت خوبی را برای سرور خود تدارک دیده اند زیرا در ان پروتکل امنیتی چندان مطرح نیست و بیشتر برای تماشای ویدیو و … مورد استفاده است. تمامی پروژه های دیگر به سرعت انتقال داده ها و اطلاعات به عنوان عنصر اصلی نیاز دارند. و همین دلیل این است که در تجزیه و تحلیل یک ارائه دهنده سرویس فیلتر شکن خوب سرعت را مد نظر قرار می دهیم. شما می توانید سرورهای پرسرعت را با مراجعه به این وب سایت به دست آورید. ما یک سرعت متوسطی از سرور وی پی ان را در طول روز و مدت خاصی از روز ارائه می کنیم . لوکشن مربوط به سرورها و سرویس های وی پی ان: در حالیکه این مورد برای کاربران پیشرفته مهم است ، کاربران معمولی نیازی نیست نگران دستیابی سرورها و یا هر بخش دیگر انتقال اطلاعات باشند. وی پی ان از تغییر مسیرهای فراوانی استفاده می کند ، به همین دلیل کاربران منظم نمی توانند از تغییر نقاط و سایر دانلودهای binary در طی تجربه مرور آنلاین خود با وی پی ان آگاه باشند.
  • پهنای باند یا Usage:
برای پیش گیری از سو استفاده یا استفاده بیش از حد سرور ، بسیاری از ارائه دهندگان سرویس های وی پی ان ، محدودیت هایی در پهنای باند قرار می دهند. این محدودیت پهنای باند معمولا به شکل ماهانه است. ما محدودیت های پهنای باند مربوط به سرویس های فیلتر شکن مختلف را تجزیه و تحلیل کردیم ، و شما می توانید هر یک از سرویس های وی پی ان موجود در لیست ما را استفاده کنید ، و از الزامات مناسب پهنای باند بهره مند شوید. در شرایط عادی ، بیشتر ارائه دهندگان سرویس وی پی ان اطلاعاتی درباره پهنای باند ، محدودیت های آن و سیاست های استفاده از آن در اختیاز کاربران خود قرار می دهند. اما شرکت هایی که کمتر شناخته شده اند ، این اطلاعات را از مشتریان پنهان می کنند ، در این صورت وقتی که سرورآن ها دچار استفاده خارج از محدوده شد سرویس متوقف می شود. پس پیش از ثبت نام در یک وی پی ان سعی کنید از پهنای باند آن مطلع شده و محدودیت های آن را درک کنید.
  • دوره آزمایشی یا اشتراک رایگان vpn:
امتحان یک سرویس vpn و فیلتر شکن قبل از اینکه اشتراک آن را بخریم ایده خوبی است . این موضوع کمک می کند که جنبه های مختلف آن مثل سرعت ، پهنای باند ، ویژگی های امنیتی و سایر موارد مد نظر خود را بررسی کنیم. اگر کاربر از خدمات راضی بود می تواند در اشتراک ماهانه آن عضو شده و بسته های آن را خریداری کند. بسیاری از ارائه دهندگان سرویس های وی پی ان یک دوره آزمایشی را برای مشتریان مد نظر می گیرند که این طبق بررسی های ما یک تفاوت بزرگ میان سرویس های vpn مثل کریو محسوب می شود. شما همچنین می توانید از تجربیات ما در زمینه این بررسی ها و لیست سرویس های وی پی ان موجود در سایت ما استفاده کنید.
خرید vpn خرید کریو خرید وی پی ان خرید فیلترشکن