نحوه ی تماشای برنامه The Greatest Dancer 2019

The Greatest Dancer جدیدترین نمایش استعدادیابی در BBC One است و آنچه که ما در مورد آن به شما نشان خواهیم داد این است که چگونه این برنامه را در ایران تماشا کنید. در ادامه به خواندن یاد می گیرید که چگونه می توانید بزرگترین رقصنده ۲۰۱۹ را تماشا کنید با استفاده از خرید VPN یا خرید Kerio این کار را به راحتی انجام دهید.

نحوه ی تماشای برنامه The Greatest Dancer

این مجموعه شامل رقصنده های با استعداد است که برای هشت هفته به رقابت خواهند پرداخت. شما می توانید این نمایش را انلاین کنید زیرا این برنامه بر روی BBC iPlayer پخش می شود. درست است که محدودیت های جغرافیایی وجود دارد اما با این حال ، بینندگان مجبور خواهند بود از VPN برای دسترسی به iPlayer بی بی سی استفاده کنند.

در مجموع هشت قسمت از TGN داشت. نمایش زنده نشان می دهد از پنج هفته، شنبه، فوریه ۲ شروع خواهد شد. مسابقه ی نهایی در روز شنبه، ۲۳ فوریه رخ می دهد. یک VPN تهیه کنید و این قسمت را از دست ندهید.

با توجه به محدودیت های جغرافیایی، BBC iPlayer در خارج از انگلستان مسدود شده است. اما، با VPN، این مسئله را می توان حل کرد. VPN، شبکه خصوصی مجازی، یک تونل دیجیتال ایجاد می کند که از طریق آن دستگاه شما به اینترنت دسترسی پیدا می کند. این دستگاه را به یکی از سرورهای آن متصل می کند و اتصال شما را از طریق آن مجددا راه اندازی می کند. این به شما یک سطح حریم خصوصی و امنیت را می دهد که نمی توانید با ارائه دهنده دیگری دریافت کنید.

نحوه ی تماشای برنامه The Greatest Dancer با VPN

  • برای سرویس VPN ثبت نام کنید
  • ایجاد یک حساب کاربری VPN
  • VPN را بر روی دستگاه خود دانلود و نصب کنید.
  • راه اندازی برنامه و اتصال به سرور VPN بریتانیا.
  • دریافت یک آدرس IP موقت بریتانیا.
  • لذت بردن از The Greatest Dancer 2019.
خرید vpn خرید کریو خرید وی پی ان خرید فیلترشکن