این مهم که شما ۱۰۰ درصد مطمئن شوید که اتصال Vpn و فیلتر شکن ( مانند کریو )  شما به طور خصوصی و امن صورت خواهد گرفت. یکی از راه های مطمئن شدن از این موضوع می تواند مدیر فروش سرویس ارائه دهنده و وعده های او باشد. در بعضی از مواقع که در آن چیزی ممکن است اشتباه رفته است. اما گاهی اوقات ممکن است اطلاعات کسب شده کافی نباشد و یا به طور اشتباه برداشت کرده باشید. در این صورت شما می توانید به را حتی با تست یا آزمایش کردن Vpn از امن بودن اتصال آن مطمئن شوید.
  • بررسی کردن آدرس اینترنتی ( IP )
این روش یک راه بسیار ساده برای مطمئن شدن از بابت پوشاندن ip شما می باشد. همه شما باید انجام دهید شما می توانید با رفتن به سایت whatismyip.com و یا حتی گوگل و چک کردن ip بعد و قبل از اتصال شدن به vpn رفتن به این سایت ها به این موضوع پی ببرید. اگر ip شما پس از اتصال به vpn تغییر کرد می توانید مطمئن باشید که آدرس IP واقعی شما پوشانده شده است. برای کاربر پیشرفته تر راه های پیشرفته تری مانند جاوا و فلش برای بررسی اتصال vpn وحود دارد، اگر شما به whoer.net بروید می توانید وضعیت ip خود را مشاهده کنید.
  • بررسی Dns
شما می توانید این راه ساده را نیز امتحان کنید. اگر شما به dnsleaktest.com بروید با انجام چند آزمایش وکار ساده وضعیتاتصال به سرورها به صورت یک جدول به نمایش در می آید. اگر شما به یک vpn متصل شده باشید می توانید isp و محل سکونت ip را مشاهده نمایید که این کار را بررسی Dns می نامند.
شناخت vpn و فیلتر شکن پر سرعت

how to know speedy vpn

بسیاری از مردم از vpn استفاده می کنند و چیز مهمی که در این مورد وجود دارد این است که این سرویس هنگام دانلود نیز از شما محافظت کند. اگر شما به Ipleak.net بروید با تشخیص دانلود می توانید بررسی کنید که آیا vpn ( مثل کریو )  شما ip واقعی شما را نشان می دهد یا خیر.اینها تنها برخی از تست های ساده هستند کخ شما می توانید با انجام آن ها مطمئن شوید که اتصال به فیلتر شکن شما امن است. با در نظر گرفتن زمان و وقت خود می توانید از هریک از این روش ها استفاده کنید و این روش ها فقط برای این است که شما مطمئنش شوید که زمانی که شما برای تنظیم vpn خود در نظر گرفته اید به هدر نرفته است. اگر شما به هرگونه مشکل در این زمنیه برخورد کردید میتوانید با تیم پشتیبانی تماس بگیرید تا راه حلی را برای مشکلات شما پیدا و برگزینند. ما همیشه باید از کارکردن vpn و dns مطمئن باشیم. تیم پشتیبانی به این منظور طراحی شده تا مشکلات کاربران را در این زمینه حل و فصل نمایند و راه حلی را برای آن ها برگزینند.پس اگر شما به مشکلی در این زمینه برخورد کردید می توانید با تیم پشتیبانی در تماس باشید. توجه داشته باشید که پرسرعت بودن وی پی ان ها نیز نقش مهمی در استفاده ی شما دارند .
خرید vpn خرید کریو خرید وی پی ان خرید فیلترشکن