نحوه تماشای NBC Sports در ایران

نحوه تماشای NBC Sports در ایران

NBC Sports یک راه عالی برای تماشای ورزش آنلاین است. متاسفانه، ایرانی ها نمی توانند از این سرویس جریان به دلیل محدودیت های جغرافیایی استفاده کنند. برای معکوس کردن این جریان، آنها نیاز به یک VPN یا Smart DNS دارند. برای یادگیری نحوه استفاده از VPN برای NBC Sports با ما همراه باشید…

نحوه تماشا NBC ورزشی در ایران با استفاده از VPN

ورزش NBC تنها در ایالات متحده آمریکا در دسترس است، به این معنی که در ایران غیر قابل دسترس است، با این حال، VPN می تواند به آن در هر نقطه از جهان دسترسی بدهد. VPN شبکه خصوصی مجازی، یک تونل دیجیتال ایجاد می کند که از طریق آن دستگاه شما به اینترنت دسترسی پیدا می کند. آن را مدیریت می کند و اتصال شما از طریق یک سرور تعیین شده در کشور شما انتخاب مجدد می شود. نه تنها آدرس IP کشور شما را انتخاب می کند بلکه سطح امنیت و حریم خصوصی به شما می دهد. این نحوه استفاده از یک VPN برای تماشای NBC Sports در ایران با استفاده از VPN است:

این نحوه استفاده از یک VPN برای تماشای NBC Sports در ایران با استفاده از VPN است:

  • در یک سرویس ارائه دهنده VPN ثبت نام کنید (ترجیحا NiceVPN).
  • برنامه VPN را بر روی دستگاهی که میخواهید NBC Sports را تماشا کنید، دانلود و نصب کنید.
  • برنامه را راه اندازی کنید.
  • برای دریافت یک آدرس آی پی آمریکا به یک سرور آمریکایی وصل شوید.
  •   NBC ورزشی را در ایران تماشا کنید.

    NiceVPN چیست ؟

    NiceVPN یک ارائه دهنده خدمات قابل اعتماد است که می تواند انواع محدودیت های جغرافیایی را از بین ببرد. این آدرس آی پی فعلی شما را با یک رایانه آمریکایی جایگزین می کند تا بتوانید NBC Sports یا هر سرویس، کانال یا وب سایت دیگر را از حالت قفل خارج کنید.
خرید vpn خرید کریو خرید وی پی ان خرید فیلترشکن