نحوه تماشای ASB Classic 2019 به صورت آنلاین

نحوه تماشای ASB Classic 2019 به صورت آنلاین

Auckland Open یکی از تورنمنت های اولیه است که در ماه ژانویه در تقویم WTA برگزار می شود. این مسابقات از ۳۱ دسمبر ۲۰۱۸ تا ۱۲ ژانویه ۲۰۱۹ انجام خواهد شد و در Sky Go NZ پخش خواهد شد. برای تماشای این رویداد از هر مکان، طرفداران تنیس بهتر است از VPN استفاده کنند.

چگونه ASB Classic 2019 راتماشا کنیم؟

اگر میخواهید ASB Classic 2019 را تماشا کنید و شما در مکانی هستید که Sky Go NZ در دسترس نیست، یک VPN چیزی است که شما باید از آن استفاده کنید. یک ارائه دهنده VPN یک شبکه امن و رمزگذاری شده است که توسط اتصال اینترنتی عمومی ایجاد می شود تا کاربران بتوانند هویت خود را از طریق اینترنت پنهان کنند. علاوه بر این، هویت و فعالیت های اینترنتی شما را پنهان می کند تا هر کاری را که می خواهید به صورت آنلاین پس از اتصال به یکی از سرور های VPN انجام دهید.

هنگامی که شما به یک VPN متصل می شوید، آدرس IP متفاوت دریافت می کنید، و شما می توانید با استفاده از این آدرس IP به اینترنت متصل شوید. یک VPN موقعیت مکانی واقعی شما را پنهان می کند تا بتوانید محدودیت ها در وب سایت ها، کانال ها و خدمات را از هر کشوری در سراسر جهان دور بزنید. بنابراین، در اینجا نحوه استفاده از یک VPN برای دسترسی به Sky Go NZ به شما ارائه می شود:

نحوه استفاده از یک VPN برای دسترسی به Sky Go NZ

    اول از همه، در یک ارائه دهنده VPN ثبت نام کنید (بهترین گزینه NiceVPN است.)
    پس از آن، برنامه VPN را بر روی دستگاهی که رویداد را در آن پخش می کنید دانلود و نصب کنید.
    سپس برنامه را راه اندازی کنید.
    برای دریافت یک آدرس IP متفاوت به یک سرور متصل شوید.
    در نهایت، ASB Classic 2019 را از هر کجا می توانید تماشا کنید.

اگر میخواهید از تجربه جریان خود لذت ببرید، بهتر است با NICEVPN مشترک شوید. این ارائه دهنده می تواند محتوای جهانی را در حین محافظت از حریم خصوصی و امنیت کاربران ارائه کند.

خرید vpn خرید کریو خرید وی پی ان خرید فیلترشکن