یکی از دلایل اصلی استفاده از vpn ، محافظت از اطلاعات و هویت در برابر هکر ها و سارقان اینترنتی است بنابراین اگر قصد خرید vpn دارید ، ابتدا سیاست کاری و قوانین ارائه دهنده مراجعه کنید و مطمعاً شوید که به صراحت اعلام کرده باشد که هیچگونه اطلاعاتی از فعالیت های کاربران ذخیره نمی کند . همچنین در هنگام انتخاب یک سرویس دهنده وی پی ان ، موارد زیر را در نظر بگیرید :
خرید کریو خرید vpn

vpn-kerio

مکان سرور ها و تاثیر آن بر روی سرعت

قبل از خرید فیلتر شکن ، ابتدا لیست سرور ها را بررسی کنید و سعی کنید از ارائه دهندگانی که در چندین کشور مختلف سرور دارند خرید نمایید . هنگامی که به فیلتر شکن متصل می شوید شاهد افت سرعتی خواهید شد که به دلیل فاصله شما و سرور مورد نظر است ، هرچه مکان سرور ها به شما نزدیکتر باشد با افت سرعت کمتری رو به رو خواهید شد .

پروتکل های رمزگذاری vpn

پروتکل های رایجی که وی پی ان ها برای رمز گذاری استفاده میکنند Open VPN ، PPTP ،  l2tp/ipsec هستند که هر کدام کاربرد خاصی دارند . اگر شما کاربر رایانه رو میزی هستید Open VPN و کریو میتواند بهترین گزینه باشد که امنیت و سرعت دانلود بالاتری به همراه دارد ، ولی اگر کاربر تلفن های هوشمند هستید ، l2tp میتواند گزینه ی خوبی برای شما باشد که بر روی اغلب گوشی ها سازگار است و مسدود سازی این پروتکل نسبت به دیگر پروتکل ها دشوار تر است .
خرید vpn خرید کریو خرید وی پی ان خرید فیلترشکن