کسب و کارهای کوچک و تازه کار در سرتاسر جهان در حال رشد سریع هستند ، در هر منطقه کسب و کارهای کوچک در حال تلاش برای ایجاد نام خود و ایجاد رقابت در بین زقبا هستند و تلاش می کنند که از یکدیگر پیشه بگیرند. آنها معمولا سخت کار میکنند تا به سرمایه خود بیافزایند ، حال یک اشتباه کوچک باعث از بین رفتن شهرت و درامد آنها می شود.

امنیت داده های یک کسب و کار کوچک بسیار مهم می باشد ، زیر از دست دادن اطلاعات ارزشمند در مورد کسب و کار خود و اسیب رساندن به اطلاعات مشتری ها ممکن است که عواقب بدی در پی داشته باشد. رقابت بین کسب و کارهای آنلاین بشدت در حال افزایش است و هدف ایجاد کسب و کار با سرمایه اندک می باشد.

سناریوهایی که باعث خراب شدن کسب و کارهای کوچک میشوند : 

  • استفاده از دفاتر تبلیغاتی ، مانند کافی شاپ ها که از wifi رایگان استفاده میکنند ، که این wifi های بدون رمزگذاری خود یکتهدید امنیتی به شمار می رود وباعث به خطر افتادن یک کسب و کار می شود.
  • استخدام کارکنان از راه دور ، بسیاری از شرکت ها کارمندان خود را از راه دور یهنی سرتاسر جهان  انتخاب میکنند که این کار باعث به خطر افتادن کسب و کارها می شود ، انتقال داده ها به صورت آنلاین بین کارمندان باعث حملات سایبری می شود و تمامی اطلاعات یک کسب و کار می تواد به خطر بیافتد.
  • استفاده از wifi ناامن و بدون رمزنگاری

چگونه VPN میی تواند به کسب و کارهای کوچک کمک کند ؟

ویژگی یک VPN خوب امنیتو حفظ حریم خصوصی می باشد ، که در مورد کسب و کارهای کوچک حفظ حریم خصوصی آنچنان اهمیت زیادی ندارد بلکه این امنیت است که خیلی مهم می باشد ، کارآفرینان باید به طور منظم با شرکای تجاری خود از طریق اینترنت و ارتباط از راه دور در ارتباط باشند و روزانه اخبارهایی شنیده می شود که بسیاری از اطلاعات شرکت ها به سرقت رفته اند.

 از آنجا که VPN یک اتصال امنی ایجاد می کند باعث می شود که کارفرما هنگام ارتباط با کارمندان و شرکای تجاری خود از طریق ارتباط دور اطلاعات به صورت رمزگذاری رد و بدل شود و یک خرید VPN خوب می تواند به کسب و کارهای کوچک کمک کند که اطلاعات همیشه از دست افراد سودجو محفوط بماند.

انتخاب یک VPN که بهترین ویژگی ها را داشته باشد به شرح زیر می باشد : 

  • ارتباط برای برقرار کردن تماس با کسی که میخواهید با آن ارتباط برقرار کنید آسان باشد.
  • برای استفاده و مدیریت کردن VPN توسط دو طر یعنی کارآفرین و کارمند آسان و ساده باشد.
  • از پروتکل های رمزگذاری قوی و پیچیده استفاده کند.
  • اتصال با سرعت بالا و پهنی باند نامحدود ایجاد کند.
  • اتصال همزمان به چند دستگاه با یک حساب کاربری.
  • با خرید وی پی ان از سایت نایس وی پی ان می تواد با یک حساب کاربری به تمام سرویس های VPN دسترسی پیدا ید
  • فروشگاهنیس وی پی ان از تمامی پروتکل های امنیتی استفاده می کند .

پس نتیجه میگیریم که کسب و کارهای کوچک به خرید vpn ، خرید کریو ، خرید وی پی ان ، خرید فیلترشکن پرسرعت نیاز دارند.

#مزایای VPN

#خرید وی پی ان vpnmakers

خرید vpn خرید کریو خرید وی پی ان خرید فیلترشکن