فوتبال یا soccer طرفدارانی را در سراسر جهان دارد که در میان طرفداران تمامی سرگرمی های ورزشی پروپا قرص ترین طرفداران هستند. اگر شما یک طرفدار متعصب فوتبال هستید؛ بی شک از فرا رسیدن لیگ قهرمانان اروپا ۱۶-۲۰۱۵ هیجان زده شده اید. مرحله ی گروهی این بازی ها از تاریخ ۱۵ سمپتامبر آغاز شده و در تاریخ ۹ دسامبر ۲۰۱۵ به پایان خواهد رسید.
  • لیگ قهرمانان
اگر شما هفته ی اول مرحله ی گروهی را از دست داده اید، هم اکنون می توانید با مسابقات فوتبال از سوم نوامبر تا ۹ دسامبر همراه شوید. متاسفانه، پخش زنده ی این مسابقات به مناطق خاصی محدود شده است، به طور مثال اگر شما می خواهید پخش زنده ی مسابقه را در کانال بریتانیایی تماشا کنید اما خارج از بریتانیا زندگی می کنید، قادر به تماشای این مسابقه نخواهید بود.
  • چگونه مرحله ی گروهی لیگ قهرمانان اروپا را به صورت زنده تماشا کنیم؟
اگر شما مشکلاتی در زمینه دسترسی به کانال هایی دارید که پخش زنده ی لیگ قهرمانان اروپا را پوشش می دهند، باید بدانید که این مشکل مربوط به محدودیت هایی جغرافیایی است که توسط این کانال ها اعمال شده است. برای دسترسی به این کانال های مسدود نیاز به یک سرویس VPN دارید که به شما کمک خواهد کرد در حین وب‎گردی در این سایت ها و کانال ها هویت ناشناس داشته باشید. یک سرویس VPN مانند کریو ( kerio ) به سادگی بدون توجه به هاست یا منشا یک وب سایت آن را از حالت مسدودیت خارج کرده و رفع مسدودیت می کند. توصیه ی ما به شما این است که اشتراک یک ارائه دهنده ی سرویس VPN قابل اعتماد را خریداری کنید ( خرید vpn )  تا به شما کمک کند هویت شما تا حد زیادی در اینترنت ناشناس بماند، حتی ISP یا ارائه دهنده خدمات اینترنتی شما نتواند فعالیت های شما را تشخیص دهد.
تماشای لیگ اروپا 2015 با فیلتر شکن

تماشای لیگ اروپا ۲۰۱۵-۱۶ با فیلتر شکن

موارد مهمی که یک ارائه دهنده ی سرویس فیلتر شکن باید رعایت کند این است که وارد سیستم فعالیت کاربر نشود؛ این موضوع باعث می شود که کاربران احساس امنیت کنند که حتی اگر شرکت ارائه دهنده ی سرویس VPN و فیلتر شکن آن ها دچار مشکلات قانونی شد؛ اطلاعات شخصی آن ها حفظ خواهد شد و دست هیچ حزب و گروهی نخواهد افتاد. همچنین موضوع مهم دیگر این است که درست بعد از فروش سرویس VPN خدمات درجه یک به مشتریان ارائه شود. هنگامی که شما مشترک یکی از سرویس های قانونی VPN می شوید، می توانید مسدودیت مربوط به پخش زنده ی مسابقات لیگ قهرمانان اروپا را رفع کرده و مرحله گروهی آن را به راحتی تماشا کنید.
  • کانال هایی که مسابقات لیگ قهرمانان اروپا را پخش می کنند.
چندین کانال وجود دارد که بازی های لیگ قهرمانان UEFA را به صورت آنلاین پخش می کنند. برخی از سایت های ارائه دهنده پول دریافت می کنند و برخی دیگر رایگان هستند. اگر شما علاقه مند به دسترسی به سایت های رایگان هستید به لیست زیر مراجعه کنید:
  • bTV:
bTV یک کانال تلویزیونی بلغارستانی است که توسط گروه رسانه ای bTV مدیریت می شود. bTV پخش زنده ی بسیاری از برنامه ها مانند شوها ، رویدادهای ورزشی و بازی های تلویزیونی را پشتیبانی می کند. برای تماشای پخش زنده ی مسابقات یوفا که این سایت پوشش می دهد باید از یک نشانی پروتکل اینترنتی  یا  IP address بلغاری استفاده کنید.
  • Mediaset:
Mediaset  یک شرکت رسانه ای ایتالیایی است و بزرگ ترین شرکت تجاری رادیو و تلویزیون در ایتالیا محسوب می شود. برای دریافت یک نشانی پروتکل اینترنتی  یا IP address  ایتالیایی باید از یک VPN استفاده کنید تا به کانال Mediaset دسترسی پیدا کنید و مرحله گروهی جام قهرمانان اروپا را به صورت زنده تماشا کنید.
  • NTV:
NTV  یک ایستگاه تلویزونی در روسیه است. اگر شما می خواهید که مسابقات باقی مانده از جام یوفا را تماشا کنید، می توانید از یک IP address روسی استفاده کنید و به راحتی این مسابقات فوتبال را در NTV تماشا کنید. TRT یک کانال تلویزونی و رادیو ترکیه ای است که از سال ۱۹۶۴ در دسترس عموم مردم قرار گرفته است. اگر می خواهید مسابقات جام یوفا را به صورت رایگان در این شبکه تماشا کنید، از یک VPN ترکیه ای استفاده کنید.
  • Ceska Televize:
CT  یک ایستگاه تلویزونی در جمهوری چک که از سال ۱۹۹۲ تاسیس شده است. CT پخش زنده ی برنامه های ورزشی مختلف سراسر جهان از جمله جام یوفا را پشتیبانی می کند. با استفاده از IP address مربوط به کشور چک می توانید به این شبکه دسترسی داشته و مسابقات را به صورت رایگان تماشا کنید.  

بهترین VPN برای تماشای آنلاین جام قهرمانان اروپا

آدرس  IP واقعی خود را با  IP آدرس دیگری بپوشانید، تا مرحله‎ی گروهی لیگ قهرمانان اروپا را به صورت زنده تماشا کنید. با استفاده از PureVPN, ExpressVPN یا  Private Internet Access می توانید کانال هایی را که در بالا گفتیم  unblockکنید. در مجموع باید بگوییم که کافیست  اشتراک یک سرویس VPN و فیلتر شکن مانند کریو قابل اعتماد را خریداری کنید و سپس از تماشای آنلاین رویدادهای ورزشی محبوب خود لذت ببرید، همین حالا یک VPN قانونی خریداری کنید و هنگام وب‎گردی های خود ناشناس بمانید و امنیت خود را بالا ببرید.
خرید vpn خرید کریو خرید وی پی ان خرید فیلترشکن