مدیر عامل Netflix، آقای Reed Hastings در آخرین جلسه خبری خود اعلام کرد که او هیچ نگرانی بابت دسترسی کاربران فیلتر شکن استرالیایی برای دسترسی به سایت Netflix ندارد. او معتقد است در آینده کاربران VPN استرالیا به سرویس Netflix  واقع در آن کشور مهاجرت خواهند کرد. Hastings در نقد مالی استرالیا گفت:
” مردم به این دلیل از VPN ( کریو ) استفاده می کنند که می خواهند همیشه و همه جا به تمامی محتوای اینترنت دسترسی آزادانه داشته باشند “.
آنها برای این ارتباطات هزینه می کنند و آن هم برای مصارف مختلف و از با خرید از شرکت های مختلف، اما با گسترش پروژه اینترنت جهانی، احتمال از بین رفتن VPN وجود خواهد داشت. چون دیگر برای دسترسی به سایت های مختلف نیازی به استفاده از VPN نخواهد بود. با توجه به گزارش های مالی منتشر شده، Netflix دارای تعداد ۳۰۰۰۰۰ نفر کاربر استرالیایی است که برای دسترسی به سایت Netflix از سرویس های مختلف VPN و کریو و امثال آن استفاده می کنند. در هفته آینده سرویس های Netflix برای دو کشور نیوزیلند و استرالیا راه اندازی خواهد شد، با راه اندازی این سرویس ها، می توان تا حدودی به صحت نظریه های بالا دست یافت. اگر این کار باعث مهاجرت کاربران استرالیایی به سوی سرویس بومی Netflix شود، بسیاری از سرویس دهنده های VPN شاهد کاهش سود خواهند بود زیرا میزان خرید vpn و خرید کریو در این کشور ها کاهش خواهد یافت ، به ویژه که در همین مدت بسیاری از شرکت های ارائه دهنده خدمات VPN، سرور های جدیدی را برای ارائه سرویس VPN به کاربران استرالیایی راه اندازی کرده بوده اند. اما پیش شرط همه این اتفاقات ارائه یک سرویس کامل و قابل رقابت با Netflix آمریکا است تا کاربران استرالیایی را برای مهاجرت متقاعد کند. شرکت Netflix به این منظور برای اولین روز های تاسیس، علاوه بر ارائه سرویس یک ماهه رایگان برای همه کاربران جدید در سایت استرالیایی این شرکت، پخش سریال محبوب ” نارنجی یک رنگ جدید سایه” را در نظر گرفته است. همچنین آنها تعداد زیادی رسانه را برای بازار استرالیا در نظر گرفته اند که برای سایر بازار های Netflix در دسترس نخواهد بود.
کاربران vpn استرالیا در Netflix

Netflix in Australia

Netflix با یک اعتماد به نفس بالا از آینده کاربران VPN استرالیایی صحبت می کند و انتظار دارد با ارائه برنامه های اختصاصی و قابل توجه، کاربران را به این سرویس متوجه سازد.
خرید vpn خرید کریو خرید وی پی ان خرید فیلترشکن