این سایت تابع قانون و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد. در صورت مشاهده تخلف از جانب کاربر و در نتیجه درخواست مراجع ذیصلاح، حساب وی مسدود شده و درصورت درخواست مراجع، اطلاعات اکانت فرد خاطی در اختیار آن مراجع قرار خواهد گرفت.

. مسئولیت نحوه استفاده از سرویس های Nice VPN برعهده خود کاربر می باشد و این اکانت ها تنها برای رفع محدودیت ها و دور زدن تحریم ها علیه کشور عزیزمان، ایران می باشد و هرگونه استفاده نادرست از جمله هک ، دیداس ، کلاهبرداری ، بر عهده کاربر بوده در صورتی که مراجع قضایی خواستار دریافت اطلاعات کاربرانی که موارد فوق را رعایت نکنند آی پی شخص استفاده کننده در اختیار آن ها قرار می گیرد.

استفاده از سرویس های NiCe VPN برای ارسال اسپم(هرزنامه) و همچنین تورنت غیر مجاز و در صورت مشاهده اشتراک کاربر مسدود و مبلغی برگشت نمیخورد.

این سرویس ها فقط در جهت عبور از تحریم کشورمان در مقابل بعضی از کشورهایی که ایران را تحریم کرده اند.

  قوانین

۱ –  این سرویس تنها برای استفاده درست به به کاربران داده میشود و لذا در صورت دیده شدن تخلف اکانت وی بسته خواهد شد

۲ –  استفاده از خدمات این سایت در امور هکینگ ، سیاسی ، نفوذ به دیگر سرور ها و … ممنوع می باشد و در صورت مشاهده اکانت شما مسدود شده و اقدامات لازم مبذول می گردد.

۳ –  چنانچه در مدت زمان ارائه خدمات به دلایلی که از اراده ما خارج باشد – مواردی همچون تغییرات مخرب جوی، سیل، آتش سوزی، زلزله، و…، اشکالات مخابراتی ، هر گونه ممنوعیت داخلی وخارجی، عدم پاسخگویی و یا اجبار بر دریافت مبالغ اضافی توسط شرکتهای خارجی فراهم کننده خدمات، هر گونه تغییرات در قوانین داخلی و خارجی، جنگ، اغتشاشات، اعتصابات، تغییرات در نرخ ارز، بسته شدن سرور توسط دیتا سنتر و کلیه شرایطی که از دسترس ما خارج باشد و در اینجا ذکر نگردیده است- در تداوم ارائه خدمات خدشه ای وارد گردد و یا باعث قطع موقت آن گردد، هیچگونه مسئولیتی بر عهده نایس وی پی ان و مسئولین آن نخواهد بود و وجهی قابل بازگشت نمی باشد.

۴ –  در مواقعی که سرور دچار مشکل شده نایس وی پی ان این حق را به خود می دهد که از جواب به هرگونه تماس مشترکین و ایمیل های آنان خودداری کند. به علت زیاد بودن کاربران، این کار باعث می شود که سرعت ترمیم سرور به کندی پیش رود.

۵ –  قطع شدن و یا محدود شدن سرویس ها به هر نحوی که از عهده ی ما خارج باشد ، (به طور مثال لیمیت پورت PPTP در مواقع سیا-سی مثل روز قدس ، ۲۲ بهمن ، ۲۲ خرداد و کلیه ی مواقع حساس سیا-سی دیگر که به طور کلی پورت اتصالی به وسیله ی دول-ت محدود می شود و هیچ راهی برای گذشتن از این بند نیست!) بر عهده ی شرکت نیست . این به این دلیل است که سرویس دهندگان ما ایرانی نبوده و مشکلات مرتبط با کشور ما را متحمل نمی شوند! لذا ما نیز متحمل این زیان نخواهیم بود.

۶ –  در صورت پرسش سوالات بی مورد و بی ربط از پشتیبانی سایت ، نایس وی پی ان اجازه دارد پشتیبانی به فرد خاطی را به طور کلی قطع کرده و در صورت تکرار سرویس وی را نیز مسدود و وجه پرداختی وی برگشت داده نخواهد شد.

۷ –  مشکلات سیستم فرد خریدار بر عهده ی ما نیست! و در صورتی که سرویس خریداری شده توسط ما تست شد و بی عیب بود کلیه ی مشکلات فرد بر عهده ی خود اوست و هیچ مسولیتی متوجه نایس وی پی ان نیست. اگرچه در صورت رعایت ادب و احترام ، ما نهایت سعی خود را برای رفع مشکل شما انجام خواهیم داد ، اما این کار به عنوان وظیفه ی نایس وی پی ان به عمل نمی آید. و هیچ مبلغی نیز برگشت داده نخواهد شد.

۸ –  سوء استفاده از نامحدود بودن حجم (ترافیک) اکانت ها موجب ساسپند شدن کاربر خاطی خواهد شد. حجم ترافیک نامحدود ، در حد کاربران خانگی و شرکت هایی با مصرف ترافیک معمولی می باشد! جهت کسب اطلاعات بیشتر با پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.

۹ –  محاسبه ی زمان اکانت ها به صورت اتوماتیک بوده و هیچگونه دخالت انسانی در آن نیست. لذا هیچ عذری مبنی بر اینکه “اکانت من ۱ روز دیگر دارد ، ۲ روز کم شده و …. ” مورد قبول نبوده و هیچگونه جوابی نسبت به این تقاضا ها داده نخواهد شد.

۱۰ –  و در آخر شما قبول میکنید که اگر این سرویس ها در کشو-ر بسته شود .مبلغ پرداختی شما به هیچ عنوان باز گردانده نمیشود و کاملا حلال است

   با تشکر مدیریت نایس وی پی ان

خرید vpn خرید کریو خرید وی پی ان خرید فیلترشکن