امنیت تمام عیار شبکه شما با فیلتر شکن SSH VPN

اتصال به اینترنت در جوامع بشری بسیار فراگیر و راحت شده است ، زمانی که اینترنت معرفی شد هیچ کس نمی توانست حدس بزند که اینترنت اینقدر فراگیر خواهد شد، با این حال این راحتی و گستردگی بدون آسیب و خطر نیست و برای جلوگیری از آن داشتن سرویس فیلتر شکن و  VPN ضروری است.
پروتکل SSH

وی پی ان SSH

اینها همان دلایلی هستند که باعث توسعه نرم افزارهای دیوار آتشین ( فایروال ) ، ضد ویروس و پروکسی ها شدند. هنوز هم پروتکل های امنیت دسترسی هکر ها را کاملا قطع نمی کنند اما حداقل باعث می شوند هکر ها به سادگی نتوانند به آنها دست یابند ، در این دنیای مدرن همه اطلاعات بانکی، مغازه، دفتر کار و حتی اطلاعات شخصی باید در امنیت باشند ، دنیای تجارت های بزرگ در یافته است که SSH VPN یک پاسخ مناسب به این تهدیدات است.
فیلتر شکن SSH VPN

SSH VPN

بخش عظیمی از کاربران هنوز بر این عقیده هستند که اطلاعات آنها برای هکران و سازمان های امنیتی قابل توجه و جذاب نیست که این باور کاملا غلط و اشتباه است. استفاده از WI-FI های عمومی یکی از نا امن ترین روش های دسترسی به اینترنت است ، با کمی اندیشیدن به مسائل زیر می توانید اهمیت داده های خود را بفهمید:
  • رایج ترین کار بانکی شما ، انتقال وجه به صورت اینترنتی است که تمام اطلاعات بانکی شما را می تواند در دسترس هکر قرار دهد.
  • خرید اینترنتی که نیاز به اطلاعات کارت اعتباریتان دارد.
  • تاریخچه و بدست آوردن رمز و یوزر سایت های اجتماعی شما.
  • دزدیدن اطلاعات شما وقتی در کافی شاپ یا هر جای دیگر به اینترنت Wi-Fi متصل شده اید.
  • چک کردن ایمیل از طریق شبکه های عمومی
  • دسترسی به سرور محل کار از راه دور
با نگاهی به لیست بالا متوجه خواهید شد که چه میزان اطلاعات مهم شما در دسترس هکر ها و دزدان قرار گرفته است. تنها راه امن برای حفاظت از داده ها، خرید vpn و اتصال با این ها است البته باید از خدمات دهندگان مطمئن خریداری شود.

مزایای SSH VPN

پروتکل SSH VPN

SSH VPN Protocol

پروتکل SSH یک راه حل برای اتصال امن بین کاربر و سرور شناخته شده است ، شبکه های نا امن و غیر ایمن بهترین محل برای شکار کردن هکر هاست. پروتکل SSH در حال حاضر توسط بسیاری از افراد که به امنیت داده و اطلاعات خودشان اهمیت می دهند استفاده می شود. شیوه کار SSH VPN همانند سایر پروتکل هاست و از طریق تونل زدن کار می کند ولی افراد با تجربه بر این باور هستند که امنیت این پروتکل نسبت به دیگر پروتکل ها بالاتر و به مراتب پایدار تر است.
خرید vpn خرید کریو خرید وی پی ان خرید فیلترشکن