فیلتر ها و مسدود کننده های وب سایت ها ابزاری هستند تا کاربران اینترنت را از دسترسی به سایت های دلخواهشان دور نگه دارند. نگرانی جمعیت آنلاین در حال حاضر دسترسی کامل به اینترنت همراه با حفظ کامل مسائل امنیتی است. بیش از میلیون ها نفر روزانه به کاربران اینترنتی اضافه می شوند که از اینترنت برای گشت و گذار، مرور اخبار، وبلاگ نویسی، چت و… استفاده می کنند ، متاسفانه برخی از کشورها دنیای دیجیتال را نیز کنترل می کنند و همه کاربران جهان دسترسی به مانند کاربران کالیفرنیایی به اینترنت آزاد ندارند و نیازمند به خرید فیلتر شکن کالیفرنیا هستند. فیلتر شکن یا همان VPN نرم افزاری است که با نصب آن می توانید تجربه اینترنتی خود را بهتر کنید. استفاده از شبکه VPN امنیت کامل و غیر قابل تسخیری را در مقابل هکر ها و گروه های دیگر فراهم می کند. در وی پی ان از سیستم تونل زنی استفاده می شود که در آن اطلاعات رمزنگاری شده و سپس تبادل می شوند. بهترین خدمات دهنده VPN مانند Hidemyass، یک نرم افزار اختصاصی اتصال به فیلتر شکن دارد که نتنها امنیت شما را حفظ می کند، بلکه دسترسی شما را به اینترنت آزاد فراهم می کند.
خرید فیلتر شکن کالیفرنیا

buy vpn for california

چه کسانی به VPN کالیفرنیا نیاز دارند؟

وقتی سیستمی به اینترنت متصل است امکان دارد اطلاعاتی بدون اجازه کاربر دزدیده شود و یا اطلاعات در حین تبادل اطلاعات به سرقت رود. این مسئله ایست که توجه بسیاری از کاربران را به خود معطوف نموده است: بدست آوردن ابزاری برای حفظ امنیت و محرمانه بودن اطلاعات. ارائه دهندگان VPN مانند PureVPN و همچنین HideMyAss  نرم افزار شبکه VPN هستند و پاسخی دقیق برای این مسئله . موسسات آموزشی، شرکت های مختلف و سازمان های دولتی و حتی کاربران عادی در خانه بدنبال خرید VPN کالیفرنیا می گردند. و این مورد را بیشتر در کاربرانی می توان یافت که دارای محدودیت دسترسی به سایت های مختلف بیشتری هستند. مردمی را پیدا می کنید که در حال سفر دوست دارند تلویزیون ببینند و اخبار BBC را مرور کنند ولی آنها در سراسر جهان قابل دسترس نیستند. اینترنت آزاد با VPN کالیفرنیا
Netflix را رفع محدودیت کنید
استفاده از سانسور در میان بسیاری از ملل باعث عدم استفاده بهتر از اینترنت می شود. اما سایت هایی نیز وجود دارند که از دسترس IP های خارجی بدور هستند. این امکان عموما در وب سایت های با امکانات پخش ویدئوهای تلویزیونی استفاده می شود، در حالی که در تعطیلات کاربران در سفر دوست دارند به آنها دسترسی داشته باشند. با VPN می توانید یک روزنامه نگار و وبلاگ نویس آزاد باشید یا هرگز از دیدن سرگرمی های ویدئویی خود محروم نشوید.
خرید vpn خرید کریو خرید وی پی ان خرید فیلترشکن