فیس بوک حافظه بیشتری نسبت به شما دارد

با توجه به بزرگترین رسوایی فیسبوک تا به امروز، بسیاری از مردم در حال جدایی برای حفظ حریم خصوصی هستند. متأسفانه ممکن است برای اطلاعات فیس بوک در حال حاضر خیلی دیر باشد. جمع آوری داده های آن از تمام فعالیت های آنلاین شما و همچنین زندگی شما ، ناپیوسته و قابل فهم است. برای سنجش اینکه چقدر فیس بوک از شما میداند ، اکنون میتوانید یک آرشیو از فیس بوک را دانلود کنید تا همه چیز را که در مورد شما می داند ببینید.

۱٫ اطلاعات شماره های شما

هنگامی که فیس بوک را بر روی گوشی خود بارگیری میکنید و اجازه می دهد لیست مخاطبین خود را مشاهده کنید، تمام شماره ها، آدرس ها و ایمیل ها را از لیست مخاطبین شما پاک می کند. این لیست نباید خیلی غافلگیر کننده باشد، زیرا شما مجبورید که فیس بوک را به اطلاعات تماس خود دسترسی داشته باشید.

۲٫ تمام تماس ها و پیام های شما

علاوه بر اطلاعات تماس شما، هر پیامی را که در مسنجر نوشته اید پیدا خواهید کرد.   بر روی یک نام کلیک کنید و از پیامهای قدیمی که هفت سال پیش (و یا جدیدتر و احتمالا آنهایی که کمتر به آن متصل می شوند) باز گشتید و متوجه خواهید شد که چگونه فیس بوک می تواند تبلیغات را به اندازه کافی هدف قرار دهد تا بسیاری از مردم را متقاعد کند که در مکالمه ها مشغول تماشا باشند . اگر شما یک تلفن Android دارید، فیس بوک تمامی تماس های ورودی و خروجی خود را، و همچنین پیام های اس ام اس خود را نگه می دارد، به عنوان توسعه دهنده نرم افزار دیلن مک کی در آرشیو دانلود شده خود این را پیدا کرد.

۳٫ تمام عکس های آپلود شده و ابردادهای آنها

تمام عکس هایی که تا به حال در فیس بوک آپلود کرده اید، می توانید در آلبوم های جداگانه خود مشاهده کنید، با نظرات و سلیقه ای از فراداده ها مشاهده کنید. از این اطلاعات، فیس بوک می داند که چه دوربینی را استفاده کردید، چه مواجهه و با استفاده از ISO، از کجا عکس گرفتید و از جایی که آن را آپلود کردید. از عکس های شما، فیس بوک می داند کجا شما آنها را گرفته اید، و به همین دلیل کجا بودید و بسته به اینکه چقدر شما عکس ها را بارگیری و آپلود می کنید، چه مدت برای آنها وجود دارد.
خرید vpn خرید کریو خرید وی پی ان خرید فیلترشکن