شرکت بزرگ نایس وی پی ان این اطمینان را به شما می دهد که به وسیله ی VPN های ما امنیت آنلاین و حریم خصوصی شما حفظ شود.اولین گام برای حفظ این اطمینان استفاده مدام از vpn های ما می باشد و ما می خواهیم عادت های شما را بررسی کنید تا بتوانیم تمام اطلاعات شما را غیر قابل نفوذ و آسیب بکنیم.اگر به دلایلی شما فراموش کنید که سرویس های Nicevpn را فعال کنید. در اینجا چند نکته برای بهینه سازی امنیت شما قبل و بعد از استفاده از VPN را توضیح میدهیم.

۱ – همیشه اطمینان پیدا کنید که VPN روشن باشد.

گاهی اوقات ممکن است شما بدلیل داشتن عادت همشگی فراموش کنید که VPN خود را روشن کنید و شما به طور ناخداگاه ممکن است در هنگام استفاده از WIFI و یا سرور ips خود  یک جست و جوی تصادفی انجام دهید و اینجاست که ممکن است از خود ردپایی به جای بگذارید پس همیشه اول از هر کاری از روشن بود VPN خود اطمینان کامل داشته باشید.فکر میکنید که فقط استفاده از وی پی ان در انجام معاملات بانکی مفید است ؟ دسترسی به محتوای یک منطقه جغرافیایی و استفاده از تورنت ممکن است به شما آسیب بزند.اطلاعات شخصی شما و حریم خصوصی شما در هر زمان در معرض خطر است، عادت های شما باعث می شود که گذرواژه های شما و اطلاعات شخصی شما به سرقت رفته ، پس همیشه تاکید میکنیم که VPN خود را برای همشه روشن کنید تا این عادت از بین برود.برای بررسی اینکه آی پی شما تغییر کرده و یا VPN روشن است به سایت whatismy یک سری بزنید.

۲ – کوکی ها را حذف یا غیر فعال کنید.

اکثر وب سایت ها هنگام بازدید از آن ها سعی می کنند که اثاری از اطلاعات (کوکی ها) را بر روی کامپیوتر شما به جای بگذارند .سپس کوکی ها وسیله ای است برای ردیابی شما و حتی دنبال کردن شما در شبکه های مجازی می باشند.بنابراین پس از ترک وب سایت همیشه کوکی ها را پاک کنید یا مرورگر خود را طوری تنظیم کنید که بعد از خروج از وب سایت کوکی ها را به صورت اتوماتیک پاک کند، بنابراین اگر شما VPN را غیرفعال کرده باشید به طور تصادفی ممکن است شما از یک وب سایت بازدید کنید و می توانید به راحتی شناسایی شوید.

۳ – از حساب های کاربری خود خارج شوید.

قبل از اینکه VPN خود را می خواهید غیرفعال کنید لطفا مطمئن شوید از حساب های کاربری خود که در مرورگر وارد کرده اید خارج شده اید.

۴ – مدیریت رمزهای عبور.

عادی است که شما تمام رمزهای عبور خود را به یاد داشته باشید، به منظور اطمیان از اینکه ورود به حساب کاربری شما امن است باید از رمز های پیجیده استفاده کنید ، از گذاشتن رمزهای یکسان ، تاریخ تولد ، کد ملی و غیره اجتنباب کنید .

۵ – روتر خود را قفل کنید.

همان طور که شما همیشه در حال استفاده از اینترنت Wifi خود در منزل هستید و با آن کارهای بانکی و اطلاعات خود را رد و بدل می کنید ، رمز مودم شما باید امن باشد. از انتخاب رمز اسان و ساده خوداری کنید ، از رمزگذاری WPA2 و رمز قوی استفاده کنید ، هر چه رمز شما طولانی تر و تصادفی تر باشد حدس زدن آن سخت تر می باشد و همیشه سعی کنید برای انتخاب رمز از کلمات و حروف و اعداد و سمبل ها استفاده کنید.

۶ – از تمامی دستگاه های خود در شبکه خود محافظت کنید.

ما به ندت متوجه می شویم که چگونه اطلاعات بین دستگاه های مختلف رد و بدل می شود اگر در خانه و در محل کار از یک روتر استفاده میکنید شما باشید از یک VPN استفاده کنید که قابلیت اتصال به چند دستگاه را داشته باشد پس برای خرید کریو و خرید VPN به سایت ما مراجعه کنید.

خرید vpn خرید کریو خرید وی پی ان خرید فیلترشکن