اگر شما هم جزو کشور هایی باشید که سانسور ها محدودیت های زیادی در اینترنت اعمال شده است ، با سایت هایی مانند پیوند ها که در ایران رواج دارد آشنا هستید و زیاد با آن رو به رو شده اید و تقریباً می تواند گفت کلافه شده اید . بسیاری از وب سایت ها بنا به دلایلی توسط مسئولین مسدود می شوند به طوری که کاربران اینترنت در آن منطقه یا در آن کشور امکان دسترسی به آن سایت را نداشته باشد حال دلیل این مسدود کردن می تواند از جمله انتشار مطالب دروغ یا مستهجن باشد که وارد شدن به این سایت ها برای شهروندان آن کشور صلاح نیست ، ولی این مسئولین برخی اشتباه هایی ( از نظر شهروندان و کاربران اینترنت اشتباه محسوب می شود ) انجام می دهند و وب سایت های مفید و یا محبوب مردم را نیز مسدود می کنند که برای مثال می تواند شبکه های اجتماعی همانند فیسبوک ، توییتر و … را نام برد.
خرید فیلتر شکن کریو برای فیلترینگ

خرید فیلتر شکن کریو

  • اما مردم با این مسئله چطور کنام می آیند ؟

خرید فیلتر شکن مانند کریو

این روش ( یعنی خرید فیلتر شکن ) یکی از بهترین راه ها از هر نظر برای دسترسی به وب سایت های فیلتر شده ( مسدود شده ) محسوب می شود که افراد بسیاری از VPN ها استفاده می کنند .

چرا خرید وی پی ان بهترین راه عبور از فیلترینگ است ؟

وی پی ان علاوه بر اینکه شما را از این محدودیت ها رها می سازد ، امنیت بسیار خوبی نیز به شما می بخشد که در مورد امنیت VPN در مطالب گذشته بحث کرده ایم. همچنین مراجع بسیاری جهت خرید وی پی ان وجود دارد که دریافت و استفاده آن را راحت تر کرده است ، در واقع مردم دیگر داشتن یک VPN را یکی از نیاز های استفاده از اینترنت در کشور های ذکر شده ( کشور هایی که محدودیت هایی در اینترنت برای شهروندان اعمال می کنند ) می دانند .
خرید vpn خرید کریو خرید وی پی ان خرید فیلترشکن