میلیون‌ها نفر از مردم ساعت‌ها وقت خود را صرف جست‌وجوی آنلاین برای صرفه‌جویی در هزینه هتل یا هواپیمایشان می‌کنند. با اینکه نظر تک تک افراد در مورد یک تعطیلات ایده‌آل یکسان نیست و سلیقه‌ّها می‌تواند از جزیره‌ای گرمسیری تا شهری تاریخی متفاوت باشد همه به دنبال یک چیز می‌گردیم، در اینترنت به دنبال تورهای مسافرتی و سفرهایی می‌گردیم که بتوانیم با آن‌ها در هزینه‌هایمان صرفه جویی کنیم. اما آیا می‌دانستید که با خرید فیلتر شکن ( VPN ) و استفاده از آن ، می‌توانید در هزینه‌های هتل و هواپیمایتان صرفه‌جویی کنید.
صرفه جویی در هزینه ها هنگام رزرو هتل با VPN

Save Money in Reserve Hotel With VPN

  • چگونه در هزینه هتل صرفه‌جویی کنیم؟
یک VPN به شما اجازه می‌دهد که به صورت «مجازی» در یک کشور دیگر باشید و شما می‌توانید از این امکان برای صرفه‌جویی در هزینه هتل‌تان استفاده کنید. پس، ابتدا به یک فیلتر شکن ( همان VPN ) نیاز خواهید داشت. ترجیحاً یک سرویس VPN که سرورهای مختلفی در کشورهای مختلف داشته باشد تا توسط آن بتوانید دامنه انتخاب‌هایتان را افزایش دهید. برای مثال اگر در استرالیا زندگی می‌کنند و می‌خواهید به اروپا سفر کنید، برای مثال به هامبورگ آلمان، احتمالاً هتل‌هایی را بررسی کرده‌اید. قیمت‌ها را مقایسه کرده‌اید و آماده‌اید که هزینه هتل مورد نظرتان را پرداخت کنید.
  • اما قبل از اینکه هزینه را پرداخت کنید اگر آدرس IP تان را تغییر دهید چه اتفاقی می‌افتد؟
آدرس اینترنتی ( IP ) شما که توسط ISP (ارائه دهنده خدمات اینترنتی) تان به شما تخصیص می‌یابد مکان شما در جهان را نشان می‌دهد پس هر وقت که به وب‌سایتی سر می‌زنید، آن وبسایت می‌تواند بفمهد که در کدام کشور زندگی می‌کنید. وب‌سایت‌های هتل‌ها و تورها معمولاً آدرس IP شما را چک خواهند کرد و بسته به کشوری که در آن هستید، دستگاهی که از آن استفاده می‌کنید و حتی تاریخچه جست‌وجویتان مبلغی را به شما پیشنهاد خواهند داد. پس سروری را انتخاب کنید که برای مثال در جمهوری چک قرار دارد و دوباره دنبال هتل مورد نظرتان بگردید. به این دلیل که حالا به صورت مجازی در جمهوری چک قرار دارید احتمالاً قیمت متفاوتی خواهید دید و می‌توانید کمی در هزینه‌هایتان صرفه‌جویی کنید.
  • چیزهای مهمی که باید به یاد داشته باشید
چه به دنبال هتل‌ها باشید چه به دنبال بلیط هواپیما، سایت‌های مسافرتی، و در واقع همه وب‌سایت‌ها فعالیت‌های شما در اینترنت را دنبال می‌کنند و به همین دلیل است که هر بار که به دنبال هتلی می‌گردید و به سایت مورد نظرتان مراجعه می‌کنید افزایش قیمتی را در هزینه هتل می‌شوید و این نیز به این دلیل است که هتل‌ها معمولاً سعی می‌کنند با این کار شما را وادار کنند که در همان لحظه اتاق مورد نظرتان را رزرو کنید چون ممکن است اتاق‌ها تمام شوند. موسسات مسافرتی تلاش می‌کنندکه تا آن‌جایی که می‌توانند به ازای اتاق‌هایشان پول بگیرند اما شما می‌توانید با خرید وی پی ان و اتصال به آن ، این سیستم را شکست دهید. یکی از نکاتی که باید به یاد داشته باشید این است که قبل از هر جست‌وجوی جدید با استفاده از وی پی ان و فیلتر شکن جدید، باید کوکی‌های مرورگر خود را پاک کنید تا هتل‌ها قادر به شناسایی شما نباشند. همچنین بهتر است که قبل از شروع هر جست‌وجو آدرس IP خود را چک کنید تا مطمئن شوید که تغییر کرده است.

استفاده از VPN سخت است؟

خبر خوب این است که استفاده از VPN و فیلتر شکن به مهارت زیادی نیاز ندارد و شاید بتوان گفت به سادگی ارسال ایمیل است. فقط چند دقیقه طول خواهد کشید تا نرم‌افزار مورد نیاز را روی سیستم خود نصب کنید. پنج قدم آسان:
  1. قبل از اتصال به یک سرور جدید کوکی و کش مرورگر خود را پاک کنید.
  2. یک سرور در کشوری که دوست دارید انتخاب کنید و به آن متصل شوید
  3. آدرس IP جدیدتان را چک کنید.
  4. به موسسات توریستی و هتل‌ها سر بزنید و قیمت‌ها را مقایسه کنید.
  5. اتصال خود از این سرور را قطع کنید و قدم‌های یک تا چهار را با سروری جدید تکرار کنید.
در حال حاضر افراد زیادی از این روش برای صرفه‌جویی در هزینه‌های مسافرتی خود استفاده می‌کنند و حالا شما نیز می‌توانید با استفاده از این روش هزینه کمتری برای مسافرت‌تان پرداخت کنید.
خرید vpn خرید کریو خرید وی پی ان خرید فیلترشکن