دلایل مردم برای استفاده از سرویس VPN شخصی

دور زدن فیلتر ها و مرور اینترنت بدون ترس از هک و دزدی اطلاعات از نکات مثبت استفاده از سرویس های VPN و فیلتر شکن است، بسیاری از افراد در زمینه آن مطالعه کرده اند و از سایر مزایای آن نیز آگاهی دارند، ما در لیست امروز مان صرفا ۳ مورد از مواردی را که قابل لمس تر می باشند بیان کرده ایم، این واقعا یک چیز شخصی است اما می تواند برای خیلی ها مهم باشد که “چرا مردم دنیا از VPN استفاده می کنند“.

امنیت آنلاین با فیلتر شکن مثل کریو

چرا مردم از VPN ( کریو ) استفاده می کنند؟ بهترین و احتمالا یکی از قوی ترین دلایل استفاده از VPN، حفاظت اطلاعات است. هیچ قانون جامعی در فضای اینترنت وجود ندارد، این فضا غیر قابل کنترل و تنظیم است و چنین فضایی باعث به خطر افتادن اطلاعات خواهد شد. امنیت آنلاین برای مراقبت از داده ها و اطلاعات ضروری است و با استفاده از وی پی ان می توان خطرات احتمالی را به حداقل رساند. بنابراین، چه کسی حملات باز را رها کند و به شبکه های پر دردسر فیلتر شکن حمله کند؟!
دلایل استفاده از VPN

User VPN

کمبود دانش یک کلمه خشن و وحشت آور در دنیای مجازی است که می تواند باعث بی امنیتی و آسیب های جبران ناپذیری شود، هنگامی که بحث از امنیت اینترنت می شود عموما دو دسته مهم امنیت داده های شخصی و حریم خصوصی مطرح می شود، شایان ذکر است که این دو مورد دارای نکات آسیب پذیر بسیار بالایی هستند. اطلاعات شخصی می تواند همه چیز را در خطر قرار دهد، بسیاری از افراد بی پروا از کودکان و افراد بی اطلاع به راحتی سو استفاده می کنند و حتی اقدام به صدمات فیزیکی نیز می تواند از پیامد های مخرب عدم حفظ اطلاعات شخصی باشد. حریم خصوصی فرد به هکر این امکان را می دهد تا با هویت او یا اطلاعات او اقدام به فعالیت های مخرب کند، در این مورد تنها افراد و کاربران عادی آسیب پذیر نیستند بلکه کسب و کار ها و شرکت ها نیز در خطر قرار دارند، هکر ها ممکن است برای رقیب شما فعالیت کنند و برای به زیر آوردن شما دست به هر کاری بزنند.به همین دلایل است که آمار خرید vpn در بین کاربران اینترنت زیاد است.
خرید vpn خرید کریو خرید وی پی ان خرید فیلترشکن