بنابر یک گزارش از Malwarebytes اپراتور های ربات های شبکه Bunito ، دسترسی به ربات های پروکسی را به فروش می‌رسانند. تحقیقات به عمل آمده نشان می‌دهد که کاربران این نوع پروکسی ها بدون اینکه اگاه باشند مرتکب جرائم رایانه ای می‌شوند. ZDNet می‌گوید:
ربات های شبکه بونیتو می‌توانند برای آلوده کردن یک رایانه و باز کردن پورت های رایانه مورد نظر برای ارسال و دریافت ترافیک های داده ای نامشخص استفاده شود.
تحقیقات Malwarebytes یکی از سرویس دهنده های VPN که تحت تاثیر این ربات شبکه ای قرار گرفته است را مشخص کرده است، سرویس دهنده مورد نظر VIP72 است که ظاهرا به شدت با این ربات شبکه ای مشکل پیدا کرده است و سرویس های پروکسی این سرویس دهنده را هم تحت تاثیر قرار داده است. همانطور هم که در انجمن های گفتگو بسیار نقل شده است ظاهرا این سرویس دهنده VPN گزینه بسیار خوبی برای اجرای اعمال خلافکارانه است.
پوشش حق های شبکه Bunito با VPN

VPN proxy

ظاهرا موارد مشابهی هم در چند وقت اخیر درباره ی این موضوع یعنی فروش دسترسی به رایانه های کاربران رخ داده است، ظاهرا شرکتی بنام Hola که سرویس VPN رایگان ارائه می‌کرده است اقدام به فروش چند باره ی امکان دسترسی به رایانه های کاربرانش می‌کرده است. به تائید و گفته Malwarebyte ظاهرا هیچ ارتباطی بین Bunito و hola وجود ندارد . این مشکل یعنی فروش و یا استفاده از اطلاعات کاربران سرویس های رایگان پروکسی و VPN ( فیلتر شکن ) یا هر سرویس رایگان دیگری همیشه یک دغدغه و یک موضوع مهم بوده است، پس در انتخاب سرویس دهنده خود مخصوصا سرویس دهنده های پروکسی و VPN دقت کافی را داشته باشیم.
خرید vpn خرید کریو خرید وی پی ان خرید فیلترشکن