راه های کاهش لگ در بازی Apex Legends

لگ یکی از بدترین چیزهایی است که می تواند در هنگام بازی Apex Legends اتفاق بیفتد. مانند عملکرد آهسته شبکه شما، خط خوبی بین پیروزی یا شکست شماست. در این مطلب راه های کاهش لگ در بازی Apex Legends را یاد بگیرید پس با ما همراه باشید.

لگ چیست ؟

لگ از دست دادن آنها موانعی است که می تواند در طول یک بازی اتفاق بیفتد. از لحاظ فنی، عقب ماندگی پاسخ آهسته یک رایانه یا دستگاه بازی به علت کم سرعت کامپیوتر / دستگاه یا اتصال به اینترنت است. بازی عقب مانده با استفاده از پهنای باند توسط هزاران کاربر در یک سرور معمولی ISP در یک زمان خاص مرتبط است. این به این معنی است که سیستم شما ممکن است قادر به ارسال و دریافت اطلاعات کافی به دلیل اتصال به اینترنت آهسته و متداول باشد.

چگونه VPN موجب بهبود پینگ میشود ؟

خرید VPN برای Apex Legends می تواند تاخیر بین یک بازیکن و مشتری سرور را کاهش دهد. شما همچنین می توانید سرعت اتصال خود را هنگامی که به یک VPN وصل شده است، بهبود دهید. در برابر حملات DDoS با استفاده از VPN فعال در هنگام بازی محافظت می شود. علاوه بر این، یک VPN اجازه می دهد که به سرور های دیگری نیز متصل شوید، و این می تواند به کاهش پینگ کمک کند. به علاوه، با اتصال به سرورها در کشورهای خاص، میتوانید بازی را از هر نقطه از جهان بازی کنید.

  • با یک ارائه دهنده خدمات VPN ثبت نام کنید. اطمینان حاصل کنید که ارائه دهندگان VPN شما دارای شمار قابل توجهی از سرورهای VPN پراکنده در سراسر جهان است.
  • بعد، برنامه VPN را روی دستگاه PC، Mac یا PS4 خود تنظیم کنید.
  • از داخل برنامه، به سرور VPN نزدیک به محل واقعی خود متصل شوید.
  • هنگامی که اتصال VPN برقرار شده است، به بازی Apex Legends بروید.
  • تست ping را که قبلا انجام دادید دوباره انجام دهید.
  • اکنون پینگ شما باید به شدت کاهش مییابد.
خرید vpn خرید کریو خرید وی پی ان خرید فیلترشکن