آیا می دانستید که بسیاری از برنامه های کاربردی و بازی هایی برای PlayStation 3 هستند که شما امکان دسترسی به آن ها را ندارید ؟ همانطور که می دانید ، دلیل آن محدود بودن این برنامه های کاربردی در برخی کشور ها است . برای رهایی از این محدودیت ها برای PS3 خود ، نیاز به راه اندازی vpn بر روی کنسول بازی خود دارید ، اولین قدم برای انجام ، خرید vpn برای رایانه خودتان است ، قبل از خرید vpn و یا خرید کریو حتماً نظرات و تجربیات دیگران را مطالعه کنید و در انتخاب تحقیق کنید که از کدام ارائه دهنده ها خرید کنید ، البته شما علاوه بر vpn ، یک کابل Lan هم نیاز دارید تا کنسول را به رایانه متصل کنید (از فروشگاه های محصولات الکترونیک می توانید تهیه کنید ).
خرید vpn برای PS3

vpn for playstation3

  1. به کنترل پنل بروید و گزینه Network And Sharing Center را انتخا کنید و بر روی گزینه Chage Adaptor Setting که در سمت چپ صفحه شما قرار دارد کلیک کنید
  2. بر روی Local Area Connections کلیک راست کنید و گزینه Properties را انتخاب کنید ( برای سیستم عامل مک تنظیمات Local Area Connection را باز کنید )
  3. در منوی Properties بر روی Internet Protocol Version4 (TCP/IPv4) دو بار به صورت پیوسته کلیک کنید و گزینه Use Following IP Address را فعال کنید ( تیک بزنید )
  4. آدرس های اینترنتی (IP ) ها را ۱۹۳٫۱۶۸٫۰٫۱ وارد کنید و در Subnet Mask مقدار ۲۵۵٫۲۵۵٫۲۵۵٫۰ را وارد کنید و بقیه گزینه ها را از حالت پیش فرض تغییر ندهید و Ok را بزنید .
  5. در منوی Network And Sharing Center بر روی VPN کلیک راست کنید و Main Sharing را انتخاب کنید ، در قسمت عنوان Allow Other Networks To Connect گزینه بعد از آن را تیک بزنید ، با اینکار منویی به نام Home Networking Connections نمایش داده می شود که باید Local Area Network را انتخاب کنید
  6. و PS3 یا Local Area Connections ظاهر خواهد شد که انتخاب کنید
  7. تمام صفحات دیگر را ببنید و در رایانه به وی پی ان خود متصل شوید
  8. حال کنسول خود را به رایانه وصل کنید و از طریق رایانه در کنسول خود به اینترنت متصل شوید
به این ترتیب می توانید به بازی ها و برنامه های محدود شده بر روی کنسول PS3 دسترسی داشته باشید  
خرید vpn خرید کریو خرید وی پی ان خرید فیلترشکن