راهنمای خرید اینترنتی با کارتهای بانکی

برای انجام خرید اینترنتی با کارتهای بانکی عضو شبکه شتاب فقط ۴ مورد زیر لازم است : ۱- شماره کارت (کلیه کارتهای بانکی دارا میباشند و به صورت برجسته روی کارت حک شده است.) ۲- رمز اینترنتی کارت (رمز دوم) ۳- کد سه و یا چهار رقمی CVV2 ۴- تاریخ انقضاء

 اگر موارد ۲ و ۳ و ۴ بالا را ندارید باید یکبار به خودپردازهای (ATM) یکی از شعبِ بانکی که کارت شما از آن بانک است مراجعه و به صورت زیر عمل نمائید : ۱- کارت خود را در پایانه خودپرداز بانک (ATM) قرار دهید. ۲- رمز کارت خود را وارد نموده و کلید ثبت را فشار دهید. ۳- سپس دکمه مقابل گزینه تغییر رمز را فشار دهید. ۴- گزینه تغییر رمز اینترنتی را انتخاب کنید. ۵- رمز اینترنتی مورد نظر خود را حداقل در ۵ و حداکثر در ۸ رقم وارد نمایید و مجدداً طبق فرمان سیستم رمز را تکرار نمایید. ۶- پس از انجام موفقیت آمیز عملیات، رمز اینترنتی شما فعال شده و پارامتر CVV2 به همراه تاریخ انقضاء آن بر روی رسید دستگاه چاپ شده و تحویل می گردد.

توجه : در اکثر کارتهای بانکی کد CVV2 به صورت کدی ۳ یا ۴ رقمی در پشت و یا روی کارت و اغلب در بالای شماره ۱۶ رقمی کارت و یا کنار آن درج شده است و همچنین تاریخ انقضای کارت نیز اغلب روی کارت درج شده است و نیازی به گرفتن این دو مورد از خودپردازِ بانک نیست و فقط رمز دوم را باید از طریق خودپرداز تعیین کنید.

ccmeli

خرید vpn خرید کریو خرید وی پی ان خرید فیلترشکن