دلایل اصلی استفاده از VPN برای مرور وب

اکثر کاربران اینترنت از ویروس ها و نرم افزارهای مخرب می ترسند که انواع مختلفی از اطلاعات را از رایانه هایشان می گیرند. پس قبل از وب گردی کردن کانکت شدن به VPN ضروری است.

VPN چیست؟

هر سرویس VPN اتصال اینترنتی شما را رمزگذاری می کند به طوری که آن را برای هر سرویسی قابل تشخیص نیست. یک VPN آدرس IP شما را تغییر می دهد و مکان فیزیکی شما را پنهان می کند. به نظر می رسد که شما از یک کشور دیگر در حال دیدن سایت هستید و به سانسور و محدودیت محتوا برسید.

دلیل اصلی استفاده از VPN

 

غلبه بر سانسور و محدودیت محتوا

شما احتمالا می دانید که وب سایت های مانند Netflix و Hulu محتوای خاص کشوری را ارائه می دهند. این به این معنی است که این سرویس ها برای کاربرانی خارج از ایالات متحده بسیار محدود (یا حتی کاملا مسدود شده) هستند. هیچ راهی برای فریب دادن Netflix وجود ندارد. با این حال، این جایی است که سرویس های VPN به بازی می آیند.

فایلهای P2P را در حریم خصوصی مدیریت کنید

بعضی از کشورها و برخی از ISP ها (ارائه دهندگان خدمات اینترنت) محدودیت بیشتری در مورد به اشتراک گذاری فایل های P2P – به خصوص فیلم ها و موسیقی دارند. با این حال، اگر می خواهید از خودتان محافظت کنید و داده های P2P (peer to peer) را به اشتراک بگذارید، یک VPN راهی برای رفتن است.

جلوگیری از موتورهای جستجو از پیگیری شما

بسیاری از شما میدانید که موتورهای جستجو انواع اطلاعات شخصی را بررسی میکنند. اگر از Chrome استفاده میکنید، تمام سابقه شما با Google همراه با جستجوهای اینترنتی شما به اشتراک گذاشته میشود.

حفاظت از تماس های تصویری

برنامه های کاربردی مانند اسکایپ، Lync و سایر برنامه های تماس صوتی در انجام چت به شما کمک می کنند تا اتصال خود را برقرار کنید. به عنوان مثال، WhatsApp اخیرا اعلام کرد که شروع به رمزگذاری تماس های ویدئویی کرده است. با این حال، نسبتا آسان است که به این نوع اتصال باز تبدیل شود – مهم نیست که چه سرویس تماس تلفنی استفاده می کنید. یک بار دیگر، این جایی است که یک VPN می تواند یک راه حل باشد.    
خرید vpn خرید کریو خرید وی پی ان خرید فیلترشکن