خطرات استفاده از VPN: در اینجا تمام مواردی است که باید بدانید

خطرات استفاده از VPN: در اینجا تمام مواردی است که باید بدانید

خطرات استفاده از VPN: در اینجا تمام مواردی است که باید بدانید

خطرات استفاده از VPN: در اینجا تمام مواردی است که باید بدانید

استفاده از VPN به طور قابل ملاحظه ای احساس شکست ناپذیری در شما ایجاد می کند ، اما هنوز چند خطر مهم وجود دارد که باید آنها را بخاطر بسپارید. امروز ، به شما کمک می کنیم بهتر بفهمید VPN برای تأمین حریم خصوصی شما به صورت آنلاین چه کاری می تواند انجام دهد و چه کاری نمی تواند انجام دهد. همچنین در مورد ارائه دهندگان VPN که برای محافظت از شما بیشترین تلاش را می کنند ، خواهید خواند. بیشتر مواردی که در مورد VPN می شنوید مثبت است: آنها رمزگذاری ، حریم خصوصی آنلاین ، امنیت دستگاه و غیره را فراهم می کنند. در حالی که شبکه های خصوصی مجازی دارای مزایای زیادی هستند ، اما همیشه در کاری که انجام می دهند عالی نیستند. در واقع استفاده از یک شبکه خصوصی مجازی خطرات زیادی دارد. در زیر به این موارد پرداخته و نکاتی در مورد چگونگی ایمن ماندن با و بدون VPN ارائه می دهیم.

مبانی VPN ها

VPN حریم خصوصی آنلاین و ناشناس بودن دیجیتالی را ایجاد می کند ، و آنها را برای ایمن ماندن در اینترنت ایده آل می کند. آنها همچنین می توانند خطوط سریع اینترنت را که توسط قوانین بی طرفی خنثی شده است شکست دهند ، این همه به لطف چند ویژگی مفید است.

رمزگذاری و آدرس های IP مجازی

VPN ها چندین ویژگی منحصر به فرد برای حفظ امنیت آنلاین شما فراهم می کنند. دو مورد از مهمترین آنها رمزگذاری و آدرس های IP مجازی است. رمزگذاری داده ها را در لایه ای از کد نشکن قفل می کند. با در دست داشتن این مورد ، اطلاعات شما برای اشخاص ثالث از جمله مجرمان اینترنتی ، سازمان های دولتی و ISP غیرقابل خواندن می شود. هیچ کس نمی تواند آنچه را بارگیری می کنید یا وب سایت هایی را که با VPN در محل خود از آنها بازدید می کنید ، ببیند. با VPN همچنین می توانید به آدرس های IP مجازی و غیر محلی دسترسی پیدا کنید. این به طور م youثر شما را بصورت آنلاین نامرئی می کند ، زیرا هیچ کس نمی تواند تشخیص دهد که واقعاً در کجا واقع شده اید یا کی هستید. هر دوی این ویژگی ها برای تأمین امنیت آنلاین در هر دستگاهی که استفاده می کنید با هم کار می کنند. وقتی آنها وظیفه خود را انجام می دهند ، بدون توجه به جایی که هستید ، نحوه اتصال به اینترنت و کاری که به صورت آنلاین انجام می دهید ، می توانید در امان بمانید.

سیاست های ورود به سیستم

یکی از نقاط فروش بزرگی که برای بسیاری از وی پی ان ها ها مشاهده خواهید کرد ، مشخصات سیاست ورود به سیستم آنها است. بیشتر اوقات مواردی مانند “سیاست ورود به سیستم صفر” یا “عدم ورود به سیستم در ترافیک” را مشاهده خواهید کرد. معنی این امر این است که VPN سوابق فعالیتی را که کاربرانش هنگام اتصال به سرویس خود انجام می دهند ، نگه نمی دارد. هر بار که به یک سرور وی پی ان وارد می شوید ، موافقت می کنید که ترافیک خود را از طریق آن دستگاه ها ارسال کنید. از آنجا که VPN می تواند بسته های اطلاعاتی را رمزگشایی کند (برای عملکرد سرویس ضروری است) ، ممکن است شرکت VPN بتواند سیاهههای مربوط به ذخیره سایت را با جزئیات سایت ها یا پرونده هایی که توسط کدام حساب بارگیری می شوند ذخیره کند. اگر نگران حریم خصوصی خود هستید ، شما می خواهید یک سیاست ورود به سیستم صفر داشته باشید تا اطمینان حاصل شود که هیچ یک از این اطلاعات به مدت طولانی ذخیره نشده است.

VPN های رایگان در مقابل VPN های پولی

یکی از خطرات اصلی استفاده از وی پی ان انتخاب یک مورد اشتباه است. خدمات رایگان که در فروشگاه های افزونه مرورگر و بازارهای موبایل تبلیغ می کنند ، به دلیل ادعای بارگیری سریع و فعالیت های ناشناس مشهور هستند ، در حالی که خطرناک تر از عدم استفاده از VPN هستند. اگر سرویس  وی پی ان از مشتریان خود هزینه ای دریافت نمی کند ، شرکت باید از محل دیگری درآمد کسب کند. متداول ترین منبع فروش اطلاعات کاربری است که VPN قول داده است از آن محافظت کند. اگر هزینه خدمات را پرداخت نمی کنید ، مشتری نیستید ، شما محصول هستید. این تقریباً در مورد هر سرویس رایگان VPN صادق است. همیشه بهتر است که به منابع پرداخت شده مطمئن و قابل اعتماد پایبند باشید تا اطمینان حاصل کنید که اطلاعات شما در هر زمان تا حد ممکن ایمن است. و علاوه بر این ، هزینه VPN ها به اندازه گذشته نیست.
خرید vpn خرید کریو خرید وی پی ان خرید فیلترشکن