Netflix بزرگ ترین سرویس پخش ویدیوهای درخواستی یا VOD در جهان محسوب می شود که هم اکنون بیش از ۵۰ میلیون مشترک جهانی دارد و دارای مجموعه ای رو به رشد از فیلم ها و نمایش های تلویزیونی است. Video streaming یا جریان پخش ویدیویی به طور چشمگیری نحوه ی تماشای نمایش های تلویزیونی محبوب افراد را تغییر داده است. نیازی نیست که دیگر دقیقا سر ساعت پخش یک نمایش یا فیلم پای تلویزیون بنشینیم تا آن را تماشا کنیم و برای شروع یک نمایش برنامه ریزی کنیم. یکی از بزرگ ترین مزیت های سرویس های VOD مانند Netflix این است که، به کاربران اجازه می دهد جریان پخش ویدیویی را از دستگاه های مختلف خود دریافت کنند. Netflix با دستگاه های بزرگی همچون اسمارتفون ها، رایانه های شخصی، مک بوک ها، set-top boxes یا اپل تی وی، کنسول های بازی و همچنین تلویزیون های هوشمند سازگار است. شما در حال حاضر به راحتی می تواند به تماشای فیلم یا نمایش مورد علاقه ی  خود بپردازید، زیرا به راحتی می توانید توسط گوشی هوشمند، تبلت و لب تاب خود به آن دسترسی پیدا کنید.
  • بزرگ ترین مشکل مربوط به Netflix: محدودیت جغرافیایی یا Geo-Blocking
در حالیکه Netflix در حال رشد است و در حال گسترش به کشورهای بیشتری در جهان می باشد، این سرویس هنوز محدودیت های زیادی دارد و بسیاری از کشورهای جهان نمی توانند آن را دریافت کنند. در اینجا باید بگویم که Netflix فقط برای بینندگانی که ساکن کشورهای زیر هستند قابل دریافت می باشد: ایالات متحده، انگلیس، سوئد، نروژ، هلند، فرانسه، فنلاند، ایرلند، دانمارک، اتریش، بلژیک، آلمان، سوئیس و کارائیب.
خرید vpn برای Netflix

VPN for Netflix

اگر شما در کشوری غیر از این کشورها زندگی می کنید، وقتی تلاش می کنید که به Netflix دسترسی پیدا کنید با هشدار زیر مواجه می شوید:
“Sorry, Netflix is not available in your country yet”
معادل با :
“متاسفم، Netflix هنوز در کشور شما قابل دسترسی نیست.”
هرچند Netflix برنامه ریزی کرده که به صورت غیرقانونی وارد بازارهای جهانی آسیا، آفریقا، اقیانوسیه و سایر بخش های اروپا بشود، به نظر می رسد سرعت گسترش آن به این مناطق بسیار آهسته است. کاربرانی که خارج از انگلیس و ایالات متحده زندگی می کنند، به سایر سرویس های جریان پخش ویدیویی که خدماتی مشابه Netflix ارائه می دهند روی آورده اند. این گزینه های جایگزین Netflix و نرم افزارهای مشابه ، معمولا از هرجایی به صورت رایگان قابل دسترسی هستند، اما مشکلی که در دسترسی رایگان به جریان پخش ویدیویی وجود دارد این است که مدام دچار توقف و مشکلات مربوط به سرور ارائه دهنده می شوند.
  • دور زدن محدودیت های جغرافیایی که توسط Netflix اعمال شده است
چندین ترفند برای دور زدن محدودیت های جغرافیایی که توسط Netflix تحمیل شده است وجود دارد. همه ی شما نیاز به یک سرویس قابل اعتماد VPN دارید، با خرید vpn استفاده از آن شما باید قادر باشید بدون توجه به جایی که در آن زندگی می کنید مسدودیت مربوط به Netflix  را رفعکنید. هزاران ارائه دهنده ی سرویس VPN وجود دارد. متاسفانه همه ی ارائه دهندگان کیفیت بالا در دسترسی به Netflix و سرویس های مشابه را ارائه نمی دهند. پس قبل از خرید فیلتر شکن ، با پشتیبان ارائه دهنده تماس بگیرید و از آن ها سوال کنید .
خرید vpn خرید کریو خرید وی پی ان خرید فیلترشکن