امروزه تعداد افرادی که توسط گوشی های هوشمند و موبایل های جدید ، وب گردی می کنند بسیار زیاد شده است و این میزان همچنان رو به افزایش است که یکی از دلیل آن می تواند اینترنت هایی باشد که اپراتور هایی از قبیل ایرانسل ، همراه اول و رایتل ارائه می دهند ( البته از لحاظ اینترنت شرکت رایتل سرعت بهتری نسبت به دیگر اپراتور ها دارد ) . همانطور که می دانید با افزایش استفاده از اینترنت توسط گوشی ها و موبایل ها ، امنیت نیز بیشتر نیاز می شود به طوری که هر فرد دوست دارد که وقتی در دنیای اینترنت در حال فعالیت است هیچ ترسی در برابر فاش شدن اطلاعات نداشته باشد زیرا درصد زیادی از مردم خرید هایی از اینترنت دارند به عنوان مثال هر فرد حداقل یک بار از فروشگاه های اینترنتی ممکن است شارژ برای گوشی خود خرید کند که در این هنگام مجبور به وارد کردن اطلاعات کارت اعتباری خود است ، خوب در صورتی که این فرد از امنیت کافی برخوردار باشد ممکن است اطلاعات کارت اعتباری آن فاش شود و دست یک سری افراد دزد و سودجو برسد که بتوانند از آن سو استفاده کنند .
  • اما برای افزایش امنیت در گوشی و موبایل های هوشمند و پیشرفته چه کار هایی باید بکنیم ؟
برای افزایش میزان امنیت خود در موبایل برنامه های بسیاری به صورت رایگان و یا پولی وجود دارد که بیشتر جنبه ی حفظ امنیت در حالت آفلاین را دارند و عملاً در اینترنت کاربرد زیادی ندارند و یا امنیت آن ها به حد قابل قبول نیست ، در ادامه به یکی از بهترین راه ها برای داشتن امنیت قابل قبول در فضای اینترنت اشاره خواهیم کرد که استفاده از آن راحت و هزینه ی آن بسیار مناسب است.
خرید vpn برای گوشی و موبایل

Buy VPN for Mobile

خرید vpn برای گوشی و موبایل

vpn دارای مزایای بسیاری است که در مقاله های قبل درباره آن بحث شده است ( لینک مقاله ها برای افرادی که مطالعه نکردند : ” ۵ کاربرد اصلی VPN و فیلتر شکن ” و ” vpn چیست و کاربرد آن ” ) . با خرید vpn و فیلتر شکن شما از حالت بی امنیتی در اینترنت خارج خواهید شد و به امنیت مطلوبی دست پیدا خواهید کرد آن هم با هزینه ای اندک ( به صورت ماهانه و سالانه ارائه می شود ). vpn های زیای برای گوشی و موبایل توسط ارائه دهندگان فیلتر شکن ارائه می شود که PPTP و سیسکو و Openvpn جزو سرویس های شناخته شده و محبوب محسوب می شوند .
خرید vpn خرید کریو خرید وی پی ان خرید فیلترشکن