خرید و فروش کریو پرسرعت،کریو ارزان قیمت،با خرید اکانت پرسرعت کریو وی پی ان kerio vpn می توانید تمام سایت ها از جمله فیسبوک و یوتیوب را باز کنید.خرید کریو ارزان تر از همه حا،کریو میکرز،وی پی ان خرید،خرید فیلترشکن کریو ،خرید سوپر کریو، چرا باید روزانه آب زیادی بنوشیم.

هیچ چیز مانند آب مهم نیست. بدن ما عمدتا از آب تشکیل شده است و بعد از هوا دومین فاکتور زنده ماندن برای ما انسان ها محسوب می شود. بنابراین کنترل میزان آب مصرفی روزانه ضروری است.

متخصصان می گویند برای اینکه هر روز احساس خوب و سلامتی کنیم باید ۸ لیوان آب در هر روز مصرف کنیم. در تابستان این میزان افزایش می یابد زیرا، بدن ما در هوای داغ بیشتر عرق می کند.مشکل همه ی ما این است که مایعات دیگر نظیر نوشابه، قهوه و چای را جایگزین آن می کنیم. اما این نوشیدنی ها بیشتر باعث دفع آب از بدن ما می شود. ممکن است نوشیدن آن برای مدتی کوتاهی بدون آب دار کردن اعضای داخلی بدن تشنگی ما را برطرف کند. بعضی مردم حتی به نوشیدنی های شیرینی که حاوی مقادیر زیادی شکر هستند روی می آورند، که دارای طعم و عطر شیمیایی خوبی هستند اما کاملا برای بدن مضر هستند. آب نه بو دارد نه طعم و نه مواد شیمیایی دیگری که باعث بهتر شدن طعم آن شود. و این همان دلیلی است که مردم نوشیدن آب را در طی روز فراموش می کنند. برای برطرف کردن این مشکل می توانید از فشردن مقداری آب لیمو به آن و طعم دار کردن آن سعی در افزایش میزان آب دریافتی بدن خود کنید.

تهیه و ترجمه: مجله اینترنتی زیگیل

خرید vpn خرید کریو خرید وی پی ان خرید فیلترشکن