بعد از شروع فروش فیلتر شکن VIP ، قصد فروش vpn های چند کاربره را داریم . از آن جایی که فیلتر شکن هایی که ما ارائه می دهیم تنها یک فرد در یک زمان می تواند به آن متصل شود و امکان اتصال حتی دو دستگاه به صورت همزمان ممکن نیست ، وی پی ان های چند کاربره دو نوع خواهد داشت :
  1. vpn چند کاربره معمولی
  2. vpn چند کاربره VIP
vpn های چند کاربره معمولی همانند سرویس های معمولی ما می باشند که تنها تفاوت آن ها در تعداد افراد متصل به سرویس است و قیمت آن ها بستگی به تعداد کاربر هایی دارد که قصد استفاده از این وی پی ان به صورت همزمان دارند ولی vpn چند کاربره VIP تفاوت های زیادی دارد که با توجه به استقبال کاربران به آن اضافه نیز می شود ، ویژگی های سرویس VIP ما در مقاله ی ” خرید vpn مخصوص و VIP ” به صورت کامل و واضح توضیح داده شده است .
خرید vpn چند کاربره

VPN Multi User

vpn چندکاربره برای چه کسانی مناسب است ؟

این سرویس ها از آن جایی که قابل استفاده در بیش از یک کامپیوتر و یا موبایل هستند برای افرادی که تنها از یک کامپیوتر و موبایل استفاده می کنند به هیچ عنوان توصیه نمی شود زیرا هیچ کاربردی برای آن نخواهد داشت ولی مشتری هایی داشتیم که در یک خانواده ای زندگی می کردند که برای مثال دو یا سه نفر از افراد خانواده توسط موبایل به اینترنت متصل می شدند و به فیلتر شکن نیاز داشتند ، این سرویس های دقیقاً برای چنین افرادی تدارک دیده شده است و یا کافی نت ها که دارای چندین کامپیوتر هستند و خرید vpn با تعداد بالا برای آن ها هزینه ی زیادی در بر خواهد داشت. این وی پی ان ها نسبت های دیگر اشتراک ها طبیعتاً قیمت بالایی خواهند داشت. در خرید وی پی ان های چند کاربره باید توجه داشته باشید که ممکن است کمی با افت سرعت رو به رو شوید که البته خیلی قابل حس نیست ولی افت سرعت هنگام استفاده از یک اشتراک به صورت چند نفره طبیعی است و هیچ راهی برای جلوگیری از آن نیست که این افت سرعت به خاطر رمز گذاری هایی است که روی فعالیت های شما در اینترنت می شود .
خرید vpn خرید کریو خرید وی پی ان خرید فیلترشکن