در شبکه های اجتماعی و سایت های پرسش و پاسخ و انجمن های گفت و گو بار ها و بار ها افرادی را دیده ایم که بدنبال یافتن این سوال هستند: ” بهترین فیلتر شکن برای آیپد چیست؟ “. هنگام خرید VPN برای محصولات اپل باید سرویس مورد نظر را چک کنید که آیا از PPTP یا L2TP/IPSec VPN پشتیبانی می کنند یا خیر؟! این پروتکل ها عموما توسط اکثریت سرویس دهندگان VPN ارائه می شود اما با این حال یادآوری این نکته خالی از لطف نیست که L2TP از PPTP امن تر است اما کمی کند تر. همچنین راه اندازی L2TP کمی پیچیدگی بیشتری نسبت به PPTP دارد و ما به کسانی که تجربه کمتری دارند و زیاد به تنظیمات آشنایی ندارند، PPTP را پیشنهاد می دهیم، با استفاده از این دو پروتکل فیلتر شکن، دستگاه شما اتصالی امن تر خواهد داشت و در کمترین حالت شما برای iPad خود یک لایه اضافی امنیتی رمزنگاری شده قدرتمند برای اتصال به شبکه های مختلف خواهید داشت، این ویژگی برای دستگاه هایی که فقط از طریق Wi-Fi امکان اتصال به اینترنت دارند و استفاده زیادی از اینترنت های عمومی می کنند بهتر است برای حفظ امنیت اطلاعات خود از VPN کریو استفاده کنند، استفاده از اینترنت های رایگان موجود در پارک، فرودگاه، کافی شاپ، خوابگاه و… می تواند خطرات زیادی را به همراه داشته باشد.

آغاز استفاده از VPN در iPad

برای پیکربندی VPN در تبلت آیپد ، وارد Setting شوید و مسیر زیر را بروید: General > Network > VPN > Add a VPN Configuration در این صفحه اطلاعات دریافتی از سرویس دهنده وی پی ان خود را باید وارد کنید. اگر همه اطلاعات را به درستی وارد کرده باشید، شما می توانید کلید روشن/خاموش VPN را در تنظیمات ببینید، البته تا زمانی که Wi-Fi خاموش است این دکمه نیز غیر فعال خواهد بود پس ابتدا Wi-Fi را روشن و به یک شبکه متصل شوید و سپس VPN را روشن نمایید.
خرید vpn برای آیپد

فیلتر شکن آیپد

همچنین کسانی که می خواهند یک روند ساده تری برای این کار داشته باشند می توانند از سرویس دهندگانی استفاده کنند که برای سرویس های خود نرم افزار تولید کرده اند. سرویس دهندگانی چون ۱۲VPN و HMA VPN برای سرویس های خود دارای نرم افزار هستند و شما با دانلود آن از طریق استور و خرید اکانت می توانید به راحتی از آن ها استفاده کنید.
خرید vpn خرید کریو خرید وی پی ان خرید فیلترشکن