درست است که ما با اطلاعات حساس موجود در گوشی های هوشمند خود زندگی می کینم و هر روز این علاقه بیشتر می شود چون ما تمام کارهای روز مره خود را با آن انجام میدهیم ، و می توان گفت که گوشی هوشمند اندرویدی از یک دوست بهتر و کارامدتر می باشد. به همین دلیل است که گوشی های اندرویدی بیشتر در معرض افراد سودجو و مخرب قرار می گیرد.حال شما می توانید با رعایت نکات زیر خود را در برابر افراد سودجو و هکرها مقاوم کنید.

۱ – به wifi رایگان هرگز وصل نشوید

اخیرا تمامی کارهای که میتوان با گوشی Android خود انجام داد  نیاز به اینترنت دارد مثلا برای تماس صوتی و تصویری ، چت کردن با دوستان و خانواده و استفاده از پیام رسان های دیگر بدون اینترنت میسر نیست.استفاده از اینترنت همرا گوشی هم می تواند هزینه زیادی را برای شما دربر داشته باشد که بتوانید همیشه آنلاین بمانید ، اخیرا بسیاری از مکان های عمومی برای جلب توجه مشتریان خود اقدام به راه اندازی اینترنت رایگان کرده اند ، مکان های مانند قهوه خانه ها ، کافی شاپ ها ، رستوران ها ، که استفاده از wifi رایگان در این مکان ها باعث اسیب پذیری بیشتر و مورد حمله قرار گرفتن هکرها می شوند.

بنابراین این حقیقت تلخ می باش که استفاه از wifi رایگان ، بشیار نا امن بوده و اطلاعات شخصی و مهم شما اسیب پذیر می باشد.یک شبکه Wifi نا ایمن برای یک هکر آماتور هم بسیار خطرناک است ، چون شما در گوشی های اندروید هوشمند خود هنگام خرید از کارت اعتباری استفاده می کنید که میتوانید در یک لحظه کل اطلاعات خود را ازدست بدهید.

به همین دلیل شما باید یک برنامه VPN در گوشی خود داشته باشید. VPN یک شبکه مجازی خصوصی می باشد. یک فیلترشکن خوب مانند VPN در هنگام استفاده از اینترنت تمامی اطلاعات شما را رمزگذاری میکند و باعث می شود که اطلاعات شما غیر قابل نفوذ شود.پس مراقب باشید هنگام استفاده از wifi عمومی ابتدا VPN وصل کنید و سپس از اینترنت با خیال راحت استفاده کنید و شما می توانید برای خرید فیلترشکن اندروید ، خرید وی پی ان اندروید ، خرید vpn اندروید ، خرید فیلترشکن برای اندروید ، خرید اندروید ، فیلترشکن رایگان برای اندروید ، به سایت ما مراجعه کنید .

۲ – برنامه ها را فقط از گوگل پلی استور دانلود کنید.

   

نصب برنامه های اندرویدی از منابع ناشناخته غیر از گوگل پلی می تواند بسیار خطرناک باشد ، چرا که شما می توانید با نصب یک برنامه ، برنامه های مخرب را به گوشی خود بیافزاید. و از آنجایی که فرمت برنامه های اندروید در قالب APK هستند ، هکرها می توانند ویروس های مخرب خود را به ین برنامه ها اضاف کنند و بدون آنکه شما از وجود ویروس باخبر شوید به راحتی وارد گوشی شما می شود.پس همیشه برای دانلود نرم افزارهای مورد علاقه خود به Google play store مراجعه کنید و با خیال راحت و بدون انکه اسیبی به گوشی شما وارد شود ، دانلود کنید ، برای نصب نرم فزار در گوشی اندروید ابتدا باید یک سری تنظیمات امنیتی در گوشی خود انجام دهید که با رفتن به مسیر زیر می توانید ای کار را انجام دهید. تنظیمات>تنظیمات پیشرفته>امنیت>منابع ناشناخته

      ۳ – موقعیت مکانی خود را افشا نکنید و آن را خاموش کنید. (GPS)

 

بسیاری از برنامه هایی که نصب می کنید دارای موقعیت مکانی هستند و از این ویژگی استفاده می کنند و این موقعیت مکانی از صمیمی ترین اطلاعاتی هستند که ما به راحتی آنها را به اشتراگ میگذاریم ، کمی تامل کنید که ایا این ویژگی های خاص که باعث از بین رفتن حریم خصوصی می شوند ارزش دارند.بنابراین هنگام نصب برنامه های اندروید از شما سوالاتی پرسیده می شود که به چند موررد آن اشاره می کنیم.

  • استفاده از GPS , WIFI و شبکه تلفن همراه (دقت بالا)
  • استفاده از Wifi و شبکه تلفن همراه (صرفه جویی در باتری )
  •  فقط از GPS استفاده کنید (فقظ دستگاه)

و هنگام نصب یکی از حالت بالا که برای شما راحت هست را انتخاب کنید و با رفتن به تنظیمات>تنظیمات پیشرفته>دسترسی به موقعیت مکانی ، در همان قسمت شما می توانید آن را به طور کامل غیر فعال کنید و در اندروید ۶ به بالا شما می توانید دسترسی هر برنامه به موقعیت مکانی را غیر فعال کنید.

#خرید فیلترشکن اندروید

#خرید vpn اندروید

#خرید وی پی ان اندروید

خرید vpn خرید کریو خرید وی پی ان خرید فیلترشکن