نحوه حذف اکانت تلگرام در ۵ مرحله با نایس وی پی ان

تلگرام یکی از برترین پیام رسان های موجود در سال های اخیر می باشد که به علت داشتن امنیت کامل و حفظ حریم خصوصی کاربران به یکی از محبوب ترین پیام رسان ها بین مردم سراسر جهان تبدیل شده است و موسس آن یعنی پاوِل والِریویچ دورُف است که تعداد کاربران آن هر روز در حال افزایش است که اخیرا تعداد کاربران آن از مرز ۱۰۰ میلیون کاربر رد شده است و در آینده ای نه چندان دور به رتبه یک در بین تمام پیام رسان های تبدیل خواهد شد.

اگر تصمیم گرفته اید که اکانت خود را در تلگرام برای همیشه حذف کنید راه های زیادی وجود دارد که ما به شما آسان ترین راه را معرفی می کنیم.

اولین چیزی که شما قبل از حذف اکانت تلگرام خود باید بدانید این است که ترک تلگرام یک طرفه می باشد که قبل از خذف اکانت به چند نکته توجه کنید

۱ – با غیرفعال کردن حساب کاربری تلگرام ، تمامی تماس ها ، چت ها ، گروه هایی که قبلا در حساب خود داشته اید از بین خواهد رفت و غیر قابل برگشت خواهد بود.

۲ – غیر فعال کردن را نمی توانید به هیچ عنوان لغو کنیدو

۳ – اگر دوباره در تلگرام حساب کاربری باز کنید به هیچ عنوان گروه ها و چت های شما برنخواهند گشت.

دو راه برای غیرفعال کردن حساب کاربری خود در تلگرام وجود دارد

همان طور که در جریان هستید گزینه غیرفعال کردن حساب کاربری در خود برنامه تلگرام وجود ندارد ، که علت آن بازدید از صفحه تلگرام در وب می باشد و ما یکی از آسان ترین راه برای حذف اکانت را توضیح میدهیم.

# راه اول : تنظیم خودکار حذف حساب کاربری 

به عنوان بخشی از ویژگی های تلگرام ، حساب کاربری شما پس از مدت زمانی مشخص که از حساب کاربری خود استفاده نکنید به صورت خودکار حذف می شود، شما نمی توانید این قابلیت را غیرفعال کنید و فقط می توانید مدت زمان آن را تغییر دهید به طور مثال اگر مدت زمان آن را روی ۶ ماه تعیین کنید اکانت شما پس از ۶ ماه در صورتی که از آن استفاده نکنید به صورت خودکار حذف می شود.

اگر نمی خواهید منتظر بمانید که اکانت شما پس از مدت زمان مشخصی حذف گردد می توانید از راه حل زیر استفاده کنید.

# راه دوم : حذف اکانت تلگرام به صورت دستی 

برای حذف حساب کاربری در هر لحظه می توانید از این گزینه استفاده کید

۱ – ابتدا وارد سایت تلگرام شوید که این کار را میتوانید به وسیله موبایل یا کامپیوتر خود انجام دهید،

۲ – شماره تلفنی که در هنگام ثبت نام وارد کرده اید را وارد کنید و گزینه next را بزنید تا به مرحله بعد برود توجه کنید که شماره تلفن شما باید در فرم بین الملل وارد شود

۳ – اگر شماره تلفن خود را درست وارد کرده باشید یک کد برای شما sms می شود ، به صفحه حذف اکانت برگشته و کد را در آنجا وارد کنید

۴ – در مرحله بعد تلگرام علت ترک شما را در قالب یک سوال می پرسد که اگر علت خواستی دارید می توانید به آن جواب دهید در غیر این صورت می توانید جای آن را خالی بگزارید.

۵ – در  مرحله بعد برای شما یک پیام نمایش داده می شود : هشدار : ایا اطمینان دارید که می خواهید حساب خود را حذف کنید ، که اگر اطمینان کافی دارید بر روی گزینه Yes, Delete My Account کلیک کنید و نکته ای وجود دتارد که شما نمی توانید با همان شماره موبایل به مدت چند روز در آینده دوباره ثبت نام کنید.

#تلگرام    #خرید VPN    #خرید وی پی ان    #حذف اکانت تلگرام

خرید vpn خرید کریو خرید وی پی ان خرید فیلترشکن