آیا شما از طرفداران پر و پا قرص تنیس هستید؟ اگر اینطور است، شما به زودی می توانید با فینال جام دیویس ( Davis Cup ) دلی از عزا در آورید! چندین بازیکن نخبه در این مسابقات شرکت می کنند تا در این بازی ها مرد اول تنیس جهان تعیین شود.
 • جام دیویس (Davis Cup)
جام دیویس ۲۰۱۵ ، صد و چهارمین مسابقه تنیس معتبر مردان است که توسط فدراسیون بین المللی تنیس برگزار می شود. مرحله ی گروهی این بازی ها تا اینجا خیلی هیجان انگیز بوده است ، و در پایان آن دو تیم مشخص شده اند که برای به دست آوردن عنوان قهرمانی جام دیویس ۲۰۱۵ با یکدیگر رقابت خواهند کرد. مرحله ی نهایی این مسابقات بین تیم های انگلیس و بلژیک خواهد بود. مبارزه‎ی تیم انگلیس به سرگروهی اندی مورای را  با بیش از ۲۰ ستاره‎ی برتر تنیس جهان در تیم بلژیک به سرگروهی دیوید گوفمن بر سر کسب مقام قهرمانی حتما تماشا کنید. به نظر می‎رسد که، این مسابقه یک رقابت نزدیک و با سطح بالا خواهد بود. شاید اینطور به نظر برسد که تیم انگلیس بی نظیر است و هیچ رقیبی برای آن وجود ندارد؛ اما مزیتی که  باعث می شود تیم بلژیک حرفی برای گفتن داشته باشید این است که، مسابقه ی فینال در تاریخ ۲۷ تا ۲۹ نوامبر در ورزشگاه Flanders Expo واقع در شهر Ghent کشور بلژیک برگزار خواهد شد.
خرید vpn برای تماشای فینام جام دیویس

خرید vpn برای تماشای فینام جام دیویس

فینال ۲۰۱۵ جام دیویس را به هیچ وجه از دست ندهید! تیم مورد علاقه‎ی خود را تشویق کنید و شاهد یکی از رویدادهای تاریخی محبوب خود باشید. فهرستی از بازیکنان هر یک از تیم های تنیس که به احتمال زیاد در طول مسابقه ی فینال بازی خواهند کرد، برای شما آورده شده است: تیم بلژیک:
 • روبن بملمانز
 • کیمر کوپیانس
 • استیو دارسیس
 • دیوید گوفمن
تیم انگلیس:
 • دن ایوانز
 • جیمی مورای
 • اندی مورای
چگونه مسابقه ی فینال جام ویویس ۲۰۱۵ را مشاهده کنیم؟ چندین شبکه‎ی ورزشی این مسابقات تنیس را به صورت زنده پخش خواهند کرد. اگر شما در کشوری زندگی می کنید که نمی توانید به این کانال ها دسترسی داشته باشید باید با استفاده از یک سرویس VPN به سادگی محدودیت های جغرافیایی را دور بزنید و از تماشای فینال جام دیویس ۲۰۱۵ در حالی که راحت در کاناپه‎ی خانه خود نشسته اید لذت ببرید . در اینجا لیست چند کانال که مسابقات تنیس را به صورت آنلاین پخش می کند آورده شده است:
 • BBC One:
BBC One یکی از کانال های تلویزیونی شناخته شده است که یکی از شبکه های خبری انگلیس محسوب می شود. برای تماشای فینال جام دیویس نیاز به این دارید که آدرس اینترنتی ( Ip ) شما یک IP انگلیسی باشد.( اگر ساکن این کشور نیستید باید وی پی ان از کشور انگلستان تهیه کنید).
 • BBC Two:
BBC Two دومین کانال تلویووزیونی بی بی سی است که طیف وسیعی از رویدادهای ورزشی، اخبار و سریال های اجتماعی را پوشش می دهد. در این شبکه هم با داشتن آدرس اینترنتی انگلیسی می توانید مسابقه‎ی  فینال را تماشا کنید.
 • Fox Sports 1 استرالیا:
Fox Sports 1 یکی از اولین کانال های ورزشی ممتاز استرالیا است. فینال جام دیویس ۲۰۱۵ را از دست ندهید. با استفاده از یک IP استرالیایی از طریق شبکه ی Fox Sports 1 به صورت زنده این رقابت ها را دنبال کنید.
 • Super Tennis:
Super Tennis یک کانال ورزشی ایتالیایی است که تمامی مسابقات بزرگ جهانی تنیس را پوشش می دهد. شما می توانید با استفاده از یک آدرس اینترنتی ایتالیایی جام دیویس را مشاهده کنید.

خرید vpn برای تماشای فینام جام دیویس

به منظور دورزدن محدودیت های جغرافیایی که توسط ISP(ارائه دهنده ی خدمات اینترنتی ) خود و همچنین شبکه هایی که پخش زنده مسابقات ورزشی را پوشش می دهند اعمال شده است ، نیاز به یک سرویس VPN قابل اعتماد دارید، تا هویت شما را به طور کامل پنهان کند و امنیت مجازی شما را بالا ببرد. پیشنهاد می کنم که اکانت VPN خود را از ارائه دهنده ای خریداری کنید که  بالاترین سطح دسترسی به اینترنت را بدون هیچگونه قطعی اتصال وب سایتی که مشاهده می کنید داشته باشد. توجه کنید که همه ی ارائه دهندگان فیلتر شکن به شما اجازه ی تماشای ویدیو به صورت زنده را نمی دهند. به همین دلیل خیلی مهم است که ویژگی های فیلتر شکن را پیش از خرید vpn ، بررسی کنید ( نکاتی در خرید vpn و فیلتر شکن ) . ما برای شما لیستی از بهترین ارائه دهندگان VPN را آورده ایم که عالی ترین سطح اتصال را به ویژه برای تماشای پخش رسانه ای فراهم می کند. برای دور زدن محدودیت های جغرافیایی و دسترسی به کانال هایی که  پخش زنده را پوشش می دهند، بهترین شرایط توسط تامین کنندگان زیر برای شما فراهم می شود:
 • HideMyAss PRO VPN
 • PureVPN
 • IPVanish
 • Nice VPN ( خود ما )
هریک از این ارائه دهندگان VPN و فیلتر شکن باید قادر باشند دسترسی کامل شما به اینترنت بدون هیچگونه سانسور و محدودیت را فراهم آورند. مطمئن شوید که در حال خرید اشتراک یک ارائه دهنده ی VPN با سطح بالا هستید تا به شما اجازه بدهد از تماشای هرگونه برنامه تلویزیونی خارجی دلخواه خود لذت ببرید.   فینال جام دیویس ۲۰۱۵ را به صورت آنلاین مشاهده کنید. اگر عاشق تماشای تنیس هستید، ما مطمئنیم که بزودی عاشق سرویس VPN ای می شوید که به شما اجازه می دهد به راحتی این رقابت ها را تماشا کنید.  
خرید vpn خرید کریو خرید وی پی ان خرید فیلترشکن