دو تیم برتر رقابت های NCAA برای کسب مقام قهرمانی در تاریخ ۱۱ ژانویه ۲۰۱۶ با یکدیگر به رقابت می پردازند. یکی تیم Clemson Tigers یا ببرهای کلمنسون و دیگری تیم Alabama Crimson Tide می باشد این دو تیم با لیستی از بهترین بازیکنان و مربیان فوتبال برای برتری رقابت می کنند. Alabama اگر در این دوره قهرمان شود چهارمین مقام قهرمانی خود را در طی هفت سال اخیر به دست می آورد در حالی که اگر تیسم کلمنسون قهرمان شود سومین سال است که قهرمان شده است. جام ملی CFP در استادیوم دانشگاه فنیکس واقع در Glendale, AZ اجرا می شود و به صورت زنده از شبکه ESPN ساعت ۸:۳۰ بعد از ظهر به وقت  ET نمایش داده می شود.
  • چگونه می توان مسابقات فوتبال قهرمانی جام ملی دانشجویان ۲۰۱۶ را به صورت آنلاین مشاهده کرد؟
اگر شما خارج از ایالات متحده زندگی می کنید، شما قادر به تماشای فینال این رقابت ها نخواهید بود. مسابقات فوتبال دانشگاهی برای کسانی که خارج از ایالات متحده زندگی می کنند قابل مشاهده نیست. اگر شما می خواهید بازی پایانی این رقابت ها را تماشا کنید نیاز به خرید فیلتر شکن دارید. به وسیله ی یک فیلتر شکن شما می توانید محدودیت های جغرافیایی اعمال شده توسط شبکه هایی که پخش زنده ی مسابقات را پوشش می دهد دور بزنید. بهترین شبکه برای تماشای لیگ ملی فوتبال دانشگاهی ایالات متحده ESPN است. متاسفانه کسانی که در خارج از ایالات متحده زندگی می کنند، نخستین مرحله ای که برای خلاص شدن از دست محدودیت جغرافیایی لازم است که از یک VPN استفاده کنیم.
توصیه هایی برای خرید VPN

توصیه هایی برای خرید VPN

برای اینکه بتوانید مسدودیت مربوط به  ESPN را در کشور خود رفع کنید باید آدرس اینترنتی خود را پوشش دهید و از یک آدرس اینترنتی ایالات متحده استفاده کنید. به وسیله ی یک VPN شما می توانید آدرس اینترنتی خود را تغییر دهید، به راحتی می توانید وب سایت را فریب دهید تا فکر کند شما در کشور مورد نظر زندگی می کنید حتی اگر فرسنگ ها از آنجا دور باشید. یک VPN فقط شبکه ورزشی مورد علاقه شما را رفع مسدودیت نمی کند، شما به وسیله ی آن می توانید سایر سرویس های پخش مانند  Netflix،  BBC iPlayer و  YouTube را تماشا کنید ( برای مثال می توانید به مقاله ی BolehVPN سرور جدیدی را به BBC iPlayer افزود مراجعه کنید تا از سرویس هایی که برای دسترسی به BBC iPlayer مناسب است دیدن فرمایید ).
  • سرویس VPN خود را درست انتخاب کنید
برای انتخاب سرویس VPN باید یک سری ملاحظات ضروری را در نظر داشته باشید. باید یک زمانی را صرف بررسی این سرویس با دقت کنار بگذارید. در زیر چند عاملی که برای خرید یک طرح VPN باید در نظر داشت برای شما آورده ایم:
  1. سرعت اتصال
  2. دسترسی به سرورها
  3. پهنای باند اختصاص داده شده
  4. میزان اعتبار ارائه دهنده
  5. پروتکل های پشتیبانی شده
  6. قوانین ورود به سرویس
که برای دریافت برای رفع مسدودیت شبکه هایی که جام فوتبال دانشگاهی NCAA را پوشش می دهند فاکتورهای فوق را در نظر بگیرید و یک سرویس قابل اعتماد انتخاب کنید و یا جهت دریافت اطلاعات کامل در این باره به مقاله ی نکاتی در خرید vpn و فیلتر شکن مراجعه نمایید.

توصیه هایی برای خرید VPN

زمانی که به دنبال یک VPN هستید، با چندین سرویس مواجه می شوید و در میان آن ها گیج می شوید. برای اینکه کار برای شما آسان شود، ما یک سرویس امتیاز دهی تحت عنوان TrustPilot را فراهم کرده ایم و در آن سرویس های مختلف را مورد نقد و بررسی قرار داده ایم. تا با توجه به بازخورد های کاربران بتوانید از میان سرویس های شناخته شده یکی را انتخاب کنید. براساس تجربه ی کاربران، StrongVPN در بازار امروز وی پی ان یکی از قابل اعتمادترین سرویس ها محسوب می شود. نکته بزرگ در رابطه با StrongVPN این است که به کاربران کمک می کند تمامی فعالیت های آنلاین خود را مخفی کنند. از انتخاب خود مطمئن شوید و همچنین سایر سرویس ها را نیز بررسی کنید.
خرید vpn خرید کریو خرید وی پی ان خرید فیلترشکن