هنوز چهار مسابقه فصل مسابقات Formula One 2015  انجام شده است؛ اما به نظر می رسد لوئیس همیلتون امسال مقام قهرمانی را کسب کند. لوئیس همیلتون پس از کسب مقام اول در نهمین دوره جایزه بزرگ روسیه هم اکنون در رتبه بندی ها مقام اول را دارد. اگر او در مسابقات پیش رو در ایالات متحده نیز مقام اول را کسب کند،  ۲۰۱۵ Driver’s Championship یا قهرمانی رانندگی ۲۰۱۵ را در آغوش خواهد کشید.(البته اگر سباستین وتل مقام سوم را در پایان کسب کند.) اگر همیلتون اول شود و سباستین وتل مقام دوم را به دست آورد، مسابقه ی دیگری نیز باید اجرا شود که گفته می شود در مکزیک برگزار خواهد شد. رقابتی که به زودی برگزار می شود در تاریخ ۲۵ اکتبردر آستین تگزاس در اتحادیه تیم های ورزشی آمریکا رخ می دهد، همیلتون قبلا در این رقابت ها پیروز شده است ، اما این راننده ی مرسدس قبلا جایزه بزرگ جام جهانی ابوظبی را از آن خود نکرد. جام جهانی فرمول بزرگ ماشین سواری را از دست ندهید. شبکه ایالات متحده Grand Prix را به صورت زنده تماشا کنید، این کار را می توانید بدون توجه به اینکه در کجای دنیا زندگی می کنید انجام دهید.  

جدول زمانی مسابقات جایزه بزرگ آمریکا ۲۰۱۵:

  • ۲۳ اکتبر ۲۰۱۵:
  1. سری اول تمرینات: ۱۰:۰۰ – ۱۱:۳۰
  2. سری دوم تمرینات: ۱۴:۰۰ – ۱۵:۳۰
 
  • ۲۴ اکتبر ۲۰۱۵:
  1. سری سوم تمرینات: ۱۲:۰۰ – ۱۳:۰۰
  2. مرحله مقدماتی: ۱۵:۰۰ – ۱۶:۰۰
  • ۲۵ اکتبر ۲۰۱۵:
  1. مسابقات واقعی و اصلی : ۱۴:۰۰ – ۱۶:۰۰
این مسابقه در اتحادیه تیم های ورزشی آمریکا واقع در آستین تگزاس برگزار می شود. برنده ی سری قبل مسابقات جایزه بزرگ سال ۲۰۱۴ لوییس همیلتون بود.
تماشای مسابقات فرمول یک 2015 با vpn

how to Watch Grand Prix Formula 1 in 2015

چگونه می توان مسابقات جایزه بزرگ ۲۰۱۵ ایالات متحده را به صورت آنلاین مشاهده کرد؟ اگر شما می خواهید مسابقات جایزه بزرگ فرمول یک ایالات متحده را با کیفیت بالا و به صورت زنده تماشا کنید؛ به شما توصیه می کنیم که از سرویس وی پی ان استفاده کنید. بسیاری از کانال ها و وب سایت ها رقابت های ورزشی را برای کشورهای خارج از یک محدوده ای مسدود می کنند و محدودیت های جغرافیایی اعمال می کنند.
  • کانال های زیر مسابقات جایزه بزرگ آمریکا را به صورت زنده نمایش می دهد:
NBC Sports: NBC Sports یک شبکه تلویزیونی آمریکایی است که  برنامه های ورزشی مختلفی از جمله جایزه بزرگ آمریکا پوشش می دهد. این شبکه فقط به ساکنان ایالات متحده اجازه ی دسترسی را می دهد پس اگر خارج از ایالات متحده زندگی می کنید مطمئن باشید که باید از سرویس وی پی ان استفاده کنید.   BBC Sport: BBC Sport ورزش های ملی را در تلویزیون ، رادیو و به صورت آنلاین پوشش می دهد. شما برای تماشای مسابقات جایزه بزرگ آستین – تگزاس در بی بی سی اسپورت نیاز به یک آی پی UK دارید. Antena 3: Antena 3 یک شبکه تلویزیونی اسپانیایی است ، که متعلق به Onda Cero می باشد. اسپانیایی ها اغلب به رادیوی آن گوش می دهند. برای تماشای Grand Prix 2015 آمریکا به صورت زنده در سرویس پخش مستقیم Antena 3 نیاز به یک آی پی اسپانیایی خواهید داشت. Network Ten: یک شبکه استرالیایی است ، این شبکه سومین شبکه در کشور استرالیا است که تلویزیون free-to-air ارائه می دهد. باز هم برای دسترسی به این شبکه نیاز به آی پی استرالیایی دارید. Star Sports: مسابقات جایزه بزرگ ۲۰۱۵ امریکا را در Star Sports مشاهده کنید. این یک شبکه ی هندی است. Star Sports ممکن است در برخی کشور ها بلاک باشد پس شما نیاز به یک آی پی هندی خواهید داشت. Fuji TV: Fuji TV یک شبکه ژاپنی است ، که متعلق به توکیوی ژاپن می باشد. مسابقات فرمول بزرگ را می توانید به صورت زنده با آی پی ژاپنی در این شبکه مشاهده کنید. خرید vpn برای فرار از دست محدودیت های جغرافیایی این شبکه ها با استفاده از معتبرترین سرویس vpn در بازار ، شما می توانید در هر نقطه از جهان که هستید، به شبکه های اینترنتی  مسدود شده دسترسی پیدا کنید. شما همچنین ممکن است بخواهید  یک اشتراک سرویس فیلتر شکن ( مانند کریو ) با سرعت و کیفیت بالای پخش زنده را داشته باشید. توجه کنید که همه ی وی پی ان ها اینگونه نیستند پس حتما قبل از خرید فیلتر شکن ، سرویس ها را با دقت بررسی کنید. چند مورد از بهترین و محبوب ترین سرویس های وی پی ان شامل Pure VPN،  IPVanish ،VryprVPN  و  HideMyAss می باشد. اگر تجربه چندانی در زمینه سرویس های vpn ندارید باید به شما بگویم این سه سرویس بسیار قابل اعتماد هستند. با استفاده از سرویس های وی پی ان و فیلتر شکن درجه یک ، مسابقات جایزه بزرگ ۲۰۱۵ آمریکا را تماشا کنید.
خرید vpn خرید کریو خرید وی پی ان خرید فیلترشکن