طرفداران شرلوک در حال حاضر به شدت در انتظار فصل جدید برنامه تلویزیونی موفق و جهانی شرلوک هستند. خبر بد برای طرفداران این است که آن ها مجبورند کمی طولانی تر از چیزی که گفته شده بود منتظر نمایش قسمت ۴ باشند، زیرا قرار است ۳ بخش اول در طول ماه آوریل سال ۲۰۱۶ نمایش داده شود. قسمت ۴ به احتمال زیاد در سال ۲۰۱۷ منتشر شود. اما نگران نباشید، تهیه کنندگان شرلوک چیزهای جالبی برای طرفداران در سراسر جهان دارند. شرلوک و دوستانش قرار است به مناسبت تعطیلات کریسمس در شبکه ی BBC One برنامه ای اجرا کنند که محل اجرای این برنامه Victorian London می باشد.
  • Sherlock: The Abominable Bride :
برنامه ی Sherlock: The Abominable Bride یا شرلوک:عروس زشت یک قسمت ۹۰ دقیقه ای است که تاکید خاصی بر ماجراهای جرم و جنایت دو شخصیت اصلی این فیلم شرلوک هولمز(بندیکت کامبریج) و دکتر جان واتسون( مارتین فریمن) دارد، که این دو سعی می کنند یک درگیری پیچیده را حل کنند که در آن شبح یک زن لباس عروس قدیمی خود را به تن کرده و در خیابان ها سرگردان است.
تماشای فیلم شرلوک با vpn

تماشای فیلم شرلوک با vpn

اما موضوع این فیلم مربوط به وقایع این روزها نیست. این قسمت خاصی که در Victorian اجرا می شود، مربوط به داستانی است که سال ۱۸۹۵ در کتابی نوشته شده است. پس شما منتظر تماشای هولمز، واتسون و بقیه ی بازیگران با تیپ لباس قرن ۱۹ باشید. از مدل موی قدیمی هولمز گرفته تا سبیل بزرگ و پهن واتسون ، همه و همه می توانند در افزودن چاشنی طنز در عین ماجراجویی ها و هیجان انگیز بودن این قصه نقش داشته باشند.
  • آغاز سال نو:
قسمت ویژه ی سریال های تلویزیونی دوست داشتنی از تاریخ ۱ ژانویه سال ۲۰۱۶ آغاز می شوند. هم مردم انگلیس و هم مردم آمریکا می توانند قسمت ویژه ی کریسمس را در یک روز تماشا کنند. با توجه به محبوبیت این بخش، تولید کنندگان تصمیم دارند در بیش از ۵۰۰ سینمای بریتانیا (انگلیس و اسکاتلند و ویلز و شمال ایرلند) به طور همزمان این مجموعه را اکران کنند. مخاطبان تئاتر نه تنها می توانند شرلوک را در صفحه نمایش ها ببینند بلکه می توانند در طول ۲۰ دقیقه با فیلم هایی که برای ۲۰۱۶ ساخته شده به صورت گذری آشنا شوند. سینماهای بریتانیا و ایالات متحده تا تاریخ ۵ و ۶ ژانویه با استقبال عظیم مردم برای تماشای Sherlock: The Abominable Bride  مواجه خواهند شد.
  • چگونه فیلم شرلوک را به صورت آنلاین تماشا کنیم؟
از آنجا که این فیلم در سراسر جهان در دسترس نیست، و همه ی مردم بریتانیا و اکراین هم نمی توانند در همان روز یا هفته به تماشای این فیلم بنشینند، تنها راهی که وجود دارد این است که طرفدران سراسر جهان می توانند در تاریخ ۱ ژانویه سال ۲۰۱۶ این فیلم را به صورت آنلاین در BBC تماشا کنند. اما حتی برای دیدن این فیلم در BBC شما باید یک IP address بریتانیایی داشته باشید. شما می توانید پخش ویدیویی Sherlock: The Abominable را در شبکه ی BBC One در تاریخ روز اول سال نو با پوشاندن آدرس اینترنتی خود به وسیله ی یک IP بریتانیایی تماشا کنید. به این منظور شما به سرویس VPNای نیاز دارید که ارائه دهنده ی آن در انگلستان باشد. زمانی که شما به یک سرور VPN انگلیسی متصل شوید می توانید به راحتی و بدون هیچ دردسری به فیلم شرلوک در BBC iPlayer دسترسی داشته باشید (این شبکه یک سری مشکلاتی دارد که در مقاله ی IP آدرس ‏‎های VPN به وسیله iPlayer بی بی سی مسدود شد توضیح داده شد). صرف نظر از جایی که در آن زندگی می کنید می توانید مانند مردم انگلستان به اینترنت دسترسی داشته باشید. بدون اینکه نیاز داشته باشید جنگ زیادی با محدودیت های جغرافیایی اعمال شده صورت دهید. تا زمانی که با یک VPN وصل هستید مرور اینترنتی شما آزادانه است. البته شما حتما باید از یک سرویس VPN قابل اعتماد برای رفع مسدودیت و امن بودن مرور اینترنتی خود استفاده کنید. شما می توانید با خواندن پست های نقد و بررسی VPNهای مختلفی که در سایت ما وجود دارد، سرویس های مختلف را از هم تشخیص دهید. ما همچنین به تازگی یک سیستم امتیاز دهی TrustPilot در سایت راه اندازی کرده ایم که بازخورد واقعی و دور از تعصب افرادی که از خدمات فیلتر شکن خاصی استفاده می کنند به شما نشان داده شده است.
خرید vpn خرید کریو خرید وی پی ان خرید فیلترشکن