فصل ششم درام ترسناک آمریکایی مردگان متحرک ( walking dead ) یا قدم زدن مردگان در راه است. AMC اخیرا از تریلر رسمی فصل ششم Walking Dead پرده برداری کرد که با نگاه کردن به آن به نظر می رسد فصل ششم آن حماسی خواهد بود. ریک گرایمز (با بازی اندرو لینکلن) و دارو دسته اش، به حالت بقا بازگشته اند، برای جلوگیری از zombified شدن تلاش می کنند، در مواد غذایی که به دست می آورند صرفه جویی کرده و آن را بین مردم دیوانه اسکندریه پخش می کنند. تهیه کننده ی Walking Dead اعلام کرده است که فصل ششم آن ترسناک تر از سری های قبلی شده و صحنه های قتل انسان ها خفن تر از صحنه های قبلی است. سریال مردگان متحرک فقط جنگ کردن با زامبی های دیگر نیست، این در مورد تلاش برای زنده ماندن انسان ها در آخرالزمان انسان های زنده که تهدیدهای مختلفی زندگی آن ها را مواجه کرده و امنیتی ندارد می باشد. فصل ششم در اکتبر در AMC آغاز می شود، طرفداران Walking Dead از اتفاقاتی که در آن خواهد افتاد هیجان زده خواهند شد، چه کسی در پایان آن زنده خواهد ماند؟ منتظر باشید.
  • چگونه Walking Dead را در نقاط مختلف جهان تماشا کنیم؟
شما می توانید تمامی قسمت های Walking Dead را در AMC یا Netflix مشاهده کنید. مشکل این شبکه های این است که محدود به مردم ایالات متحده است. اگر شما خارج از ایالات متحده هستید، همه شما هنگام دریافت این شبکه ها با یک پیام خطا مواجه می شوید که نوشته است این سرویس هنوز در کشور شما در دسترس نیست.
تماشای فصل ششم walking dead با خرید vpn

Walking Dead Season 6 With VPN

فصل ششم مردگان متحرک ( walking dead ) در این دو شبکه نمایش داده می شود، حالا اگر شما نتوانید به این شبکه ها دسترسی پیدا کنید چاره چیست؟ خب راهی برای این وجود دارد که شما این دو شبکه را دریافت کنید که با خرید vpn و اتصال به آن و یا سرویس هوشمند DNS است که به شما کمک می کند بدون هیچ محدودیتی این دو کانال را دریافت کنید.

خرید فیلتر شکن برای تماشای مردگان متحرک ( walking dead )

به منظور تماشای این سریال در شبکه مسدود شده Netflix، شما در هر کشوری که هستید نیاز به رفع محدودیت کردن Netflix دارید. چه در آسیا باشید، چه آفریقا یا اروپا، می توانید راه رفتن مرده را به صورت آنلاین مشاهده کنید. راه ساده برای دور زدن این محدودیت ها استفاده از شبکه خصوصی (vpn) مانند کریو ( kerio ) یا DNS هوشمند است. کاربران این ابزار در هر نقطه از جهان که باشند، به یک آدرس اینترنتی ( IP )  آمریکایی معتبر دسترسی پیدا می کنند و می توانند هر سریالی را که می خواهند بدون محدودیت تماشا کنند. بهترین نکته درباره این موضوع این است که شما نیازی نیست یک تکنولوژی جادوگر باشید تا به وی پی ان دسترسی پیدا کنید. استفاده از فیلترشکن و vpn ( مانند کریو ) بسیار ساده و اسان است و نیاز به مهارت چندانی ندارد. البته وی پی ان باید معتبر باشد و بدون توجه به جایی که شما در آن قرار دارید آنبلاک کردن سرویس ها را صورت دهد
  • بهترین سرویس های وی پی ان برای رفع محدودیت Netflix :
ما در بخش زیر چند مورد از ارائه دهندگان vpn را معرفی می کنیم که با خرید vpn از آن ها می توانید به کانال های آمریکایی دسترسی پیدا کنید. HideMyAss یکی از بهترین ارائه دهنده های وی پی ان است و شما هرگز به وسیله آن دچار خطا نمی شوید. PureVPN در نیز یک ارائه دهنده ی وی پی ان شگفت انگیز است که هرچیزی در اینترنت را رفع مسدودیت می کند. اما اگر شما به دنبال یک vpn مقرون به صرفه تر هستید، می توانید برای استفاده شخصی از اینترنت دنبال وی پی ان ارزان تر بروید اما این سه موردی که پیشنهاد کردیم برای رفع انسداد Netflix  و دیگر کانال های بزرگ بهترین انتخاب هستند. فصل ششم مردگان متحرک با داستان های ترسناک زامبی ها و جنگ بدی ها و خوبی ها و جنگ برای بقا در Netflix در راه است و شما با استفاده از یک vpn به راحتی و بدون محدودیت می توانید آن را تماشا کنید.
خرید vpn خرید کریو خرید وی پی ان خرید فیلترشکن