برای تمامی طرفداران هاکی در سراسر جهان روزهای شروع سال بهترین زمان برای بازی هاکی روی یخ می باشد. از سال ۲۰۰۸ به صورت سالانه لیگ فدرال هاکی روی یخ یا NHL در یک زمین فوتبال یا soccer برگزار می شود و در آن همیشه دو تیم قدرتمند با هم رقابت می کنند. بازی های زمستانی NHL 2016 ( که معمولا با عنوان بریجستون NHL 2016 شناخته می شود) در تاریخ ۱ ژآنویه در استادیوم Gillette شهر ماساچوست برگزار می شود. این بازی بین تیم های مونترال کانادایی و بوستون برونز می باشد. این دو تیم مدت هاست که رقیب یکدیگر هستند و همین نیز به جذابیت های بازی های هاکی روی یخ می افزاید. زمان دقیق برگزاری این مسابقات ۱:۰۰ PM EST خواهد بود.
  • چگونه این رقابت را به صورت آنلاین مشاهده کنیم؟
بازی های هاکی روی یخ که بین دو تیم قدرتمند طی دوره رقابت های NHL برگزار می شود در ایالات متحده از طریق شبکه های NBC و Sportsnet و در کانادا از شبکه های Sportsnet کانادایی، Sportsnet جهانی، Sportsnet انتاریو، Sportsnet اقیانوس آرام و Sportsnet شرق به صورت آنلاین پخش می شود و می توان آن را از طریق Sportsnet One با تاخیر تماشا کرد.هرکسی به وسیله ی یک IP address مربوط به ایالات متحده می تواند به صورت آنلاین به NBC دسترسی داشته باشد و بازی های زمستانی را به صورت زنده تماشا کند. همین موضوع برای کانادایی ها نیز صدق می کند، آن ها می تواند با داشتن یک آدرس اینترنتی کانادایی بازی ها را به صورت زنده از طریق شبکه های Sportsnet بدون هیچ دردسری تماشا کنند.متاسفانه طرفداران هاکی روی یخ که خارج از ایالات متحده و کانادا زندگی می کنند، نمی توانند به صورت زنده بازی های زمستانی سال ۲۰۱۶ را تماشا کنند. NBC، Sportsnet و سایر سرویس های پخش که این بازی ها را نشان می دهند یک سری محدودیت جغرافیایی اعمال کرده اند به طوری که تنها مردم کانادا و ایالات متحده قادر به دسترسی به این شبکه ها باشند، راه حل رایگانی برای دور زدن این محدودیت های جغرافیایی وجود ندارد.
خرید vpn و فیلتر شکن

vpn

  • از یک سرویس VPN درجه یک برای رفع مسدودیت اینترنت خود استفاده کنید.
به منظور تماشای بازی های زمستانی NHL 2016 باید از یک سرویس VPN با کیفیت بالا و قابل اعتماد استفاده کنید. در حالت ایده آل باید به یک سرویسی روی آورید که کاربران آن اعلام رضایت کامل از آن را داشته اند.که برای خرید vpn و فیلتر شکن نیز بهتر است در ابتدا به مقاله ی ” نکاتی در خرید vpn و فیلتر شکن ” مراجعه کنید تا انتخابی بهتر و راحت تر داشته باشید. با بررسی بازخوردها و امتیاز دهی های کاربران ، StrongVPN یکی از مورد اعتماد ترین سرویس های VPN برای تماشای این بازی ها در بازار امروز است، که پس از HideMyAss و MyPrivateNetwork در رتبه سوم قرار گرفته است. ما به شما توصیه می کنیم با استفاده از یکی از این سرویس های VPN برای رفع مسدودیت اینترنت اتصال خود را امن کنید. می توانید لیست سرویس های ارائه دهنده ی  VPNدر سایت ما را بررسی کنید و سیستم امتیاز دهی TrustPilot را ببینید. با یک سرویس وی پی ان قابل اعتماد و بدون قطع اتصال ، شما قادر به تماشای بازی های زمستانی ۲۰۱۶ به صورت آنلاین خواهید بود. می توانید در سایت ما مطالب بیشتری در مورد سایر مزایای استفاده از سرویس VPN و فیلتر شکن برای رفع مسدودیت سایت ها بخوانید.
خرید vpn خرید کریو خرید وی پی ان خرید فیلترشکن