در این مطلب شما را راهنمایی می کنیم که چگونه هر شش قسمت فیلم جنگ ستارگان ( Star Wars ) را به صورت آنلاین مشاهده کنید. بزودی قسمت جدید جنگ ستارگان با برخواستن نیروهای جدید عرضه می شود.
 •  جنگ ستارگان
The Force Awakens هفتمین حماسه ی جنگ ستارگان است. ۳۰ سال بعد از واقعه ی Return of the Jedi جدیدترین قسمت آن تحت عنوان نیرو برمی خیزد فیلمی حماسی در ژانر اپرای فضایی پخش می شود. پس از ۱۰ سال انتظار، The Force Awakens برای نمایش در ۱۸ دسامبر ۲۰۱۵ در ایالات متحده پخش می شود. به منظور گرم کردن بازار فیلم جدید جنگ ستارگان دستورالعملی برای تماشای قسمت های قبلی این فیلم  به صورت آنلاین برای شما آورده ایم.
 • توجه شما را به شش قسمت اول جنگ ستارگان جلب می کنیم:
اگر شما قسمت های اول جنگ ستارگان را ندیده اید، پس احتمالا الان بهترین وقت است که شش قسمت اول آن را مشاهده کنید:
 1. A New Hope (1977)
 2. The Empire Strikes Back (1980)
 3. Return of the Jedi (1983)
 4. The Phantom Menace (1999)
 5. Attack of the Clones(2002)
 6. Revenge of the Sith(2005)
همچنین، اگر شما یکی از طرفداران بزرگ جنگ ستارگان هستید، پس ممکن است دوست داشته باشید صحنه های قدیمی آن را دوباره مرور کنید.
 • فیلم های جنگ ستارگان را به صورت آنلاین ببینید.
اگر شما  DVD یا  Blu-Rayکامل قسمت های جنگ ستارگان را ندارید، پس تنها راهی که برای مشاهده ی آن دارید تماشای آن به صورت آنلاین است. همچنین شما می توانید دی وی دی و  Blu-Ray قسمت های کامل آن را از سایت آمازون، Ebay و آیتونز با قیمت کمتر از ۱۰۰ دلار خریداری کنید. متاسفانه، پیدا کردن شبکه ای که تمام قسمت های فیلم جنگ ستارگان را به صورت مستقیم نمایش دهد سخت است. حتی سرویس پخش محبوب نتفلیکس قسمت های جنگ ستارگان اورجینال را در پلت فرم های پخش خود نمایش نمی دهد. اما شما می توانید قسمت جدید “نیرو بر می خیزد” جنگ ستارگان را دراین پلت فرم ها مشاهده کنید. البته این اتفاق به این زودی ها نمی افتد و نتفلکیس حق اکران آن را برای سال ۲۰۱۶ رزرو کرده است. پس شما کجا می توانید ۶ قسمت اول جنگ ستارگان را به صورت آنلاین مشاهده کنید؟ با کمال میل ما  پلت فرم کاملی را به شما پیشنهاد می کنیم که بتوانید این فیلم را در آن تماشا کنید. اگر اهل انگلیس هستید حتما با کانال Now TV آشنا هستید. یکی از کانال های  Sky که همیشه سرویس های پخش درخواستی را نمایش می دهد قسمت های اول جنگ ستارگان را تنها با قیمت ۹٫۹۹ دلار در ماه به شما نمایش می دهد. اگر شما هم اکنون حساب Now TV را ایجاد کنید، یک دسترسی رایگان ۱۴ روزه به صورت آزمایشی به این شبکه خواهید داشت. پس از ۱۴ روز هم به راحتی می توانید برای جلوگیری از کسر هزینه اشتراک خود را لغو کنید. با این حساب می توانید به صورت رایگان تمامی قسمت های جنگ ستارگارن را تماشا کنید.
مشاهده آنلاین فیلم جنگ ستاره ها با vpn

مشاهده آنلاین فیلم جنگ ستاره ها با vpn

حالا چطور می توانیم خارج از کشور انگلیس جنگ ستارگان را در Now TV تماشا کنیم؟ شما نیاز به یک ابزار خاص  برای ثبت نام در در Now TV و دسترسی به آن خواهید داشت. این شبکه دسترسی های خارج از انگلیس را مسدود کرده است. بنابرین برای تماشای جنگ ستارگان در این شبکه شما نیاز به خرید VPN  مثل کریو دارید ( در گذشته در مورد خرید فیلتر شکن جهت تماشای فیلم و برنامه ها از این شبکه ها ، صحبت های زیادی شده است از قبیل  : تماشای فصل ششم از سریال مردگان متحرک ( walking dead ) با vpn و فیلتر شکن و یا تماشای Grand Prix 2015 ایالات متحده را به صورت آنلاین با vpn و فیلتر شکن ). به سادگی با استفاده از یک سرویس VPN قابل اعتماد، محدودیت های جغرافیایی را دور بزنید. برای خلاص شدن از ابعاد منفی اینترنت و همچنین امنیت بخشیدن به مرورهای اینترنتی خود باید بهترین  ابزار فیلتر شکن مانند کریو را در دستگاه خود نصب کنید. یک فیلترشکن با آدرس اینترنتی پنهان کار می کند، هویت شما را پنهان می کند و اجازه نمی دهد کسی بفهمد چه کاری در اینترنت انجام می دهید. با استفاده از وی پی ان های ما می توانید به راحتی سرویس های دارای محدودیت جغرافیایی مانند Now TV،  Netflix و  HULU را مشاهده کنید.
 • بهترین راه برای مشاهده ی جنگ ستارگان
چه شما بخواهید به صورت مستقیم این فیلم ها را تماشا کنید و یا کلکسیون  Blu-Ray یا  DVD مربوط به این فیلم را خریداری کنید، کارشناسان پیشنهاد می کنند که حتما این فیلم ها را در حالت Machete Order مشاهده کنید. تماشای فیلم حماسی جنگ ستارگان در حالت Machete Order با دست بردن در ترتیب عرضه ی آن و حذف  قسمت اول  همراه است که به نظر خیلی از منتقدان، طرفداران و … دارای برخی صحنه های وحشتناک و غیر محبوب و جلوه های ویژه ی بی ربط و نه چندان جذاب است. شما می توانید جنگ ستارگان را بدون قسمت اول ببینید و باز هم چیزی را از دست نخواهید داد زیرا قسمت اول آن نسبتا بی ربط است. در اینجا ترتیب پخش این مجموعه با حالت Machete Order آورده شده است:
 1. قسمت چهارم: A New Hope
 2. قسمت پنجم:  The Empire Strikes Back
 3. قسمت دوم:  Attack of the Clones
 4. قسمت سوم:Revenge of the Sith
 5. قسمت ششم: Return of the Jedi
 • تب و تاب جنگ ستارگان
از زمانی که اولین فیلم جنگ ستارگان در تاریخ ۱۹۷۷ پخش شد، مردم از حق نشر آن شگفت زده شده بودند و این فیلم به زودی توانست محبوبیت فوق العاده ای به دست آورد.  مردم سراسر جهان، چه افراد تندرو و چه افراد میانه رو منتظر جنگ ستارگان جدید هستند. آیا شما دوست دارید پیش بروید و چیزهای بیشتری از دنیای جنگ ستارگان بدانید؟ ما هم به شدت منتظریم. فراموش نکنید که قسمت های قبلی فیلم جنگ ستارگان را به منظور آماده شدن برای قسمت جدید آن تماشا کنید.
خرید vpn خرید کریو خرید وی پی ان خرید فیلترشکن