جمعه‎ی سیاه بزرگ ترین روز خرید در سال بوده و به مناسبت این روز، HideMyAss  سرویس خود را در حراج بزرگ جمعه ی سیاه VPN (Black Friday VPN ) با قیمت مقرون به صرفه ای عرضه می کند تا به شما کمک کند به راحتی امنیت آنلاین خود را حفظ کنید . تخفیف کلی چندی از ارائه دهندگان فیلتر شکن در مقاله ی ” black friday سال ۲۰۱۵ برای vpn ها ” منتشر شد ولی این مقاله مختص شرکت Hide My Ass می باشد. این فروش فوق العاده فقط به صورت آنلاین بوده و مدت آن  محدود است. (تا ۲۹ نوامبر ساعت ۲۳:۵۹ به وقت محلی اقیانوس آرام). در طول این مدت قیمت آن تا ۵۷ درصد کاهش خواهد داشت. در بخش زیر جزئیات بیشتری در مورد این تخفیف بخوانید: گفته می شود که اگر از سرویس HideMyAss VPN خود راضی نباشید می توانید در عرض ۳۰ روز پس از خرید پول خود را پس بگیرید که این موضوع فقط در مورد این خرید و تخفیف آن صدق می کند.
  • شما با خرید vpn از HMA چه چیزی به دست می آورید؟
چه شما بخواهید با استفاده از شبکه ی مجازی امن یا VPN امنیت آنلاین خود را بالا ببرید، چه بخواهید به محتوای سایت هایی که محدودیت جغرافیای به آن اعمال شده و در کشور شما مسدود است دسترسی پیدا کنید و یا اینکه از سرکشی سرورها و هکرها در اینترنت خود جلوگیری کنید؛ وی پی ان های HideMyAss Pro بسیار مشتری پسند هستند. HidMyAss متعهد شده است که هویت اینترنتی ناشناسی را برای هرکسی در سراسر جهان فراهم کند. این VPN در بیش از ۱۹۰ مکان دنیا سرور دارد و بیش از ۱۰۰ هزار IP addresses را پوشش می دهد تا اطلاعات کاربران و فعالیت های اینترنتی آنان را مخفی کند. در سایت TrustPilot که یک سایت مستفل مربوط به نظرات مشتریان پیرامون محصولات است که در آنجا مروری بر تجربه ی خود از محصول را می نویسند؛ HideMyassتوسط بیش از ۱۳۰۰ تفر بررسی شده است و نمره ی بسیار عالی ۸٫۳ از ۱۰ را کسب کرده است. HideMyass همچنین یکی از سازگارترین ارائه دهندگان VPN است که معمولا در بسیاری از وب سایت های مربوط به وی پی ان برنده ی جایزه ی بهترین سرور ارائه دهنده ی VPN  شده است.
تخفیف HMA به مناسبت جمعه سیاه

تخفیف های شرکت HMA برای جمعه سیاه

در میان جوایزی که سایت ما به سرورها می دهد، HideMyAss اخیرا دوبار برنده ی جایزه بهترین VPN سال ۲۰۱۴ شده است، بهترین VPN برای حفظ امنیت آنلاین و بهترین VPN انگلیسی در میان سایر سرورهای VPN انگلیس. شرکت HMA هم اکنون به صورت آزمایشی در حال امتحان عرضه ی سرویس های VPN است و در همین مدت جوایز بسیاری کسب کرده و در خیلی نظرات مشتریان دیدگاه خوبی نسبت به این سرویس وجود داشته است و این نشان از قابل اعتماد بودن این سرویس می باشد.
  • یک VPN جهانی را با تخفیف خوب خریداری کنید:
اگر شما می خواهید بهترین تجربه ی استفاده از فیلتر شکن را تا به امروز داشته باشید، ما به شما پیشنهاد می کنیم که حتما سرویس HideMyAss Pro VPN را خریداری کنید. این برای شما یک شانس بزرگ است که بتوانید سرویس درجه ی یک VPN را با قیمت باورنکردنی و مقرون به صرفه داشته باشید. عجله کنید همین حالا به سایت HideMyAss رفته و اشتراک آن را خریداری کنید. این پیشنهاد خرید محدود به جمعه ی سیاه می باشد و فقط تا یک مدت کمی اجرا خواهد شد. شما هیچ سرویس فیلتر شکنی را مانند HMA  پیدا نخواهید کرد که اینقدر اتصال مطمئن و قابل اعتمادی را برای شما فراهم آورد.
خرید vpn خرید کریو خرید وی پی ان خرید فیلترشکن