اخیرا مطلبی در مورد جزئیات سرویس‎های VPN منتشر کردیم که در آن یک spreadsheet (صفحه گسترده) مقیاسی آورده شده بود و در آن مطلب در مورد سرویس‎های Reddit نیز نوشته شده بود. از ماه دسامبر که این صفحه به صورت آنلاین در دسترس قرار گرفت، یک سری از ارائه دهندگان خواستند که اصلاحاتی در زمینه‎ی جزئیات سرویس آن ها اعمال شود. سایت VPN Creative این صفحه گسترده را ایجاد نکرده است. یکی از کاربران Reddit با نام کاربری ThatOnePrivacyGuy موارد مربوط به این سرویس را نوشته و بنابر درخواستی که ارائه دهندگان در تماس با ما داشتند برخی از جزئیات مربوط به آن را به روزرسانی نکرده بود. بر این اساس، ما در حال حاضر برخی اصلاحات در مورد این سرویس را که برایمان  ارسال شده پست می کنیم. یک سرویس VPN سوئدی به نام FrootVPN می گوید:
ما وارد اطلاعات مهم کاربران و برخی موارد دیگر از قبیل زمان ورود و خروج آن ها، پهنای باند و آدرس اینترنتی نمی شویم. سیستم رمزگذاری PGP Key در سرویس ما در دسترس بوده و اسپانسر سرویس ما سازمان EFF می باشد. همچنین ما سرورهای DNS شخصی خود را داریم و تنها موردی هم که مسدود کرده ایم SMTP می باشد. همچنین در رتبه بندی SSL Rating که در ماه دسامبر سال ۲۰۱۵ منتشر شد نمره ما A+ بود. علاوه بر این ها با سرویس ما می توان ۳ اتصال همزمان داشت، اپراتورهای ما در سه کشور وجود داشته و دارای ۱۴ سرور هستند.(۱۲ سرور در سوئد، یک مورد در ایالات متحده و یک مورد در کانادا).
این شرکت همچنین گفته است که سرورهای کانادایی سرویس آن ها در حال حاضر در مرحله ی ارزیابی به سر می برد و از هفته های آینده در دسترس قرار می گیرد. همچنین OpenVPN برای سرورها در دسترس خواهد بود. شرکت ارائه دهنده ی Keep Solid نیز گفته است که این شرکت در کنار عرضه ی VPN نامحدود ۲۵۰ سرور در ۵۳ مرکز داده ایجاد کرده است. همچنین گفته است که ما روش پرداخت BitCoins را می پذیریم و به کاربران اجازه می دهیم ۵ اتصال همزمان با دستگاه های مختلف به وسیله ی یک حساب کاربری داشته باشند. اگر شما در جریان اصلاحات دیگری در زمینه ی سرویس ها هستید لطفا از طریق بخش نظرات با ما در میان بگذارید یا اینکه صفحه اصلی مربوط به Reddit را باز کنید.
خرید vpn خرید کریو خرید وی پی ان خرید فیلترشکن