بهترین VPN برای Redbox

Redbox یک شرکت است که به علت مدل اجاره فیلم به صورت آنلاین، شناخته شده است. به طرز شگفت آور، مدل اجاره دیسک فیزیکی آنها همچنان به خوبی عمل می کند، به رغم پیش بینی هایی که در حال حاضر سهم بازار خود را از دست داده اند. این ممکن است در نتیجه بازاریابی موثر ادامه یابد یا فقط این واقعیت باشد که مشتریانش فقط به نام تجاری خود وفادار هستند. به هر حال، موفقیت آن در نگهداری کسب و کار اجاره ای، این شرکت را متوقف نکرده است تا خدمات ویدئویی را در جریان خدمات تقاضا انجام دهد.

چگونه Redbox را در خارج از ایالات متحده غیرفعال کنید

بهترین راه برای کنار آمدن با این نوع محدودیت اینست که یک راه حل باشد که کاربران را قادر به پنهان کردن آدرس IP خود کند. خوشبختانه شما می توانید این کار را با استفاده از یک VPN انجام دهید. با استفاده از
VPN مشتریان می توانند آدرس آی پی خود را تغییر دهند و به نوبه خود اطلاعاتی مانند موقعیت آنها یا هویت آنها تغییر داده شود. هنگامی که یک کاربر به یک سرویس VPN مشترک می شود، آنها می توانند با اتصال به سرور های راه دور در کشورهای مختلف، ترافیک خود را دوباره مرتب کنند. پس از اتصال، آدرس IP که ظاهر می شود، وبسایت ای را که میخواهید به آن دسترسی پیدا کند، متقاعد کنید که کاربر در هر جا که سرور به آن متصل است، متصل شود. بنابراین اگر شما در خارج از ایالات متحده هستید، تنها کاری که باید انجام دهید اتصال به یک سرور است که در آمریکا مستقر است و سپس شما می توانید به Redbox در تقاضا دسترسی داشته باشید.

نحوه رفع اشکال Redbox در خارج از ایالات متحده

 در یک ارائه دهنده VPN ثبت نام کنید.
(ترجیها NiceVPN ).
    کلاینت VPN را در Android، iOS، PC یا Mac دانلود و نصب کنید.
    با حساب VPN خود وارد شوید و به یک سرور ایالات متحده متصل شوید.
    اکنون که شما یک آدرس IP ایالات متحده دارید، Redbox را راه اندازی کنید.
    جریان Redbox بدون توجه به مکان فعلی شما.

با استفاده از یک VPN ممکن است برای کاربر بار اول مورد دلهره باشد، اما زمان زیادی برای استفاده شدن وجود دارد. سرویس نیز بسیار سودمند است زیرا به کاربران کمک می کند تا هر زمان که آنلاین هستند امنیت خود را حفظ کنند. این به معنای اعتماد به نفس بیشتر در هنگام دسترسی به بانک شما به صورت آنلاین و یا هنگام خرید از خانه است.

خرید vpn خرید کریو خرید وی پی ان خرید فیلترشکن