بهترین VPN برای سیستم عامل Fedora OS

شما درباره Windows شنیده اید، از سیستم عامل iOS شنیده اید … آیا از سیستم Fedora شنیده اید؟ این یک سیستم عامل مبتنی بر لینوکس است که روی دسکتاپ یا سرور کار می کند. این سیستم عامل فوق العاده در بین توسعه دهندگان محبوب است، زیرا آن ویژگی های قابل تنظیم را با توجه به اینکه منبع باز است ارائه می دهد ، شما باید از VPN استفاده کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره VPN ها که باید تهیه کنید، با ما همراه باشید.

سیستم عامل Fedora OS

سیستم عامل فدورا یک سیستم عامل مبتنی بر لینوکس است. نرم افزار مبتنی بر لینوکس تقریبا همیشه منبع باز است. در حال حاضر، جامعه در حال توسعه که با لینوس کار می کند، معمولا در مورد امنیت بسیار استثنایی است. با این حال، کد منبع باز به طور اصولی خطرناک است زیرا بسیاری از مردم بر روی آن کار می کنند. آسیب پذیری ها بدون اطلاع دانشمندان توسعه می یابند. این نباید مخرب باشد، اما واقعیت این است که خطرناک است.

برای محافظت از داده ها و حریم خصوصی خود، بدون توجه به آسیب پذیری، باید از یک VPN استفاده کنید.

VPN یک ابزار امنیت سایبری است که همه داده های شما را رمزگذاری می کند و مسیرهای خود را از طریق سرورهای امن خود منتقل می کند. به عبارت دیگر، خرید VPN اطمینان می دهد که اتصال اینترنت شما امن است و هیچ کس نمی تواند به اطلاعات و یا ترافیک شما دسترسی پیدا کند. هنگامی که شما در معرض احتمال آسیب پذیری ناشناخته هستید، اتصال تونل زنی شما یک راه سریع و آسان برای اضافه کردن یک لایه حفاظتی است.

بهترین VPN برای سیستم عامل Fedora OS

NiceVPN تمام پایه های یک VPN کاملا را پوشش می دهد. این همه ویژگی های مورد نیاز شما را به همراه چندین جایزه جالب (مانند DNS Smart DNS رایگان) ارائه می دهد در حالی که به مشتریان خود خدمات ۵ ستاره ای ارائه می دهد. آنها همچنین بهترین تیم پشتیبانی از مشتری را در صنعت دارند، که در مورد VPN ها بسیار مفید است.

خرید vpn خرید کریو خرید وی پی ان خرید فیلترشکن