بهترین وی پی ان ها در ۲۰۲۰

۱٫ ExpressVPN – به طور کلی بهترین VPN

1. ExpressVPN - به طور کلی بهترین VPN

1. ExpressVPN – به طور کلی بهترین VPN

جای تعجب نیست که اکثر اعضای تیم متخصص امنیت دیجیتال ما آیفون دارند. به هر حال ، ما جوان هستیم و در نقاط مختلف زندگی می کنیم ، جایی که دائماً به شبکه های عمومی Wi-Fi می پیوندیم. ExpressVPN به راحتی ما را با سرعت زیاد متصل می کند و اگر اتصال ما قطع شود ، با یک کلید مرگ ، ما همچنان محافظت می شویم. جدا از آیفون های ما ، ExpressVPN همچنین روی رایانه های Mac و Windows ما بسیار خوب کار می کرد و از همه بهتر ، می توانستیم همزمان در شبکه های عمومی و خصوصی باشیم ، که در زمان انجام چند وظیفه ای به کار شما می آمد ، که تقریباً همه وقت است.

۲٫OpenVPN

وقتی نوبت به نرم افزار VPN می رسد ، OpenVPN استاندارد طلایی است ، گزینه ای با استفاده از منابع گسترده که برای جلوگیری از نظارت دائماً در حال به روزرسانی است. ExpressVPN به صورت پیش فرض OpenVPN ، که ما را ملزم به بارگیری نرم افزار شخص ثالث می کند. ما با ExpressVPN موافقت می کنیم که می گویند این “ترکیب ایده آل سرعت ، امنیت و عملکرد” ​​است!

سیاست ورود به سیستم دقیق

البته ، ExpressVPN ترافیک وب یا فعالیت ما را حفظ نکرد ، که اساسی ترین چیزی است که ما از VPN انتظار داریم حریم خصوصی ما باشد. اما آنها همچنین اطلاعات ما را بیش از حد لازم نگه نمی داشتند. آنها فقط می دانستند که از کدام برنامه و نسخه استفاده می کنیم ، وقتی از آن استفاده کردیم ، سروری که به آن متصل شده ایم و مقدار داده ای را که در مگابایت انتقال داده ایم. خوشبختانه ترافیک ، فراداده و درخواستهای DNS ما ثبت نشده است.

تقسیم تونل

بعضی اوقات وقتی کار می کردیم ، باید همزمان در یک شبکه خصوصی و عمومی بودیم. با اکثر VPN ها ، این بدان معنا بود که وقتی مجبور بودیم به پرونده ها در شبکه عمومی دسترسی پیدا کنیم ، اتصال را خاموش می کنیم ، اما در مورد ExpressVPN چنین نبود. به این دلیل که آنها تونل زنی را تقسیم کرده اند ، که به ما امکان می دهد به طور همزمان به هر دو شبکه دسترسی پیدا کنیم. برخی از ترافیک ما از طریق تونل رمزگذاری شده ExpressVPN انجام می شود ، در حالی که برخی دیگر مانند معمول مستقیماً به اینترنت متصل می شوند. ما به راحتی تونل زنی اسپلیت را دوست داشتیم ، که مانع از تغییر بیش از حد ما می شد.

۲٫ NordVPN – بهترین رمزگذاری

NordVPN بیش از هشت میلیون مشتری در سراسر جهان دارد و آن را به یکی از محبوب ترین VPN ها تبدیل می کند ، بنابراین ما برای آزمایش آن هیجان زده شدیم. به طور کلی ، عملکرد آن شنا بود. ما به آن فیلم های تورنت عادت کرده و با کندی بسیار ناچیزی تلویزیون را در Netflix تماشا می کردیم. بعلاوه ، ما دوست داریم که NordVPN در پاناما مستقر باشد ، یکی از اعضای پنج چشم ، نه چشم و ۱۴ چشم. از نظر قانونی ، شرکت هرگز نمی تواند مجبور به تحویل داده شود ، بنابراین NordVPN یک انتخاب عالی برای کسانی است که نگران حریم خصوصی هستند.

دسترسی Netflix

ما دوست داشتیم Netflix را از کشورهای دیگر در NordVPN تماشا کنیم. آیا می دانید برنامه های تلویزیونی و گزینه های فیلم بسته به مکانی که تماشا می کنید متفاوت است؟ NordVPN به ما اجازه می دهد Netflix را در رایانه های Linux ، Mac یا Windows تماشا کنیم. یا اگر می خواهید مثل ما در حال حرکت تماشا کنید ، این کار را در دستگاه های Android یا iOS انجام دهید. همچنین در تلویزیون های هوشمند و دستگاه های تلویزیونی کار می کند. اما توجه داشته باشید که Netflix فقط روی سرورهای ایالات متحده ، ژاپن ، انگلستان ، هلند یا ژاپن کار می کند ، بنابراین ممکن است برای همه کاربران کار نکند.

رمزگذاری را دو برابر کنید

در بررسی کامل NordVPN ، ما عمیق به روش رمزگذاری آن می پردازیم. یکی از مواردی که ما بیشتر در مورد NordVPN دوست داریم استفاده از Double-VPN است ، به این معنی که ترافیک وب ما نه یک بار بلکه دو بار از طریق چندین سرور رمزگذاری شده است. این ایده آل برای هر شخصی که نگران حریم خصوصی است بسیار ایده آل است. فعالان ، وبلاگ نویسان ، روزنامه نگاران یا هر کسی که در مکانی پر از نظارت و سانسور کار می کند ، ما با شما صحبت می کنیم!

قیمت پایین

هنگامی که NordVPN را آزمایش می کردیم ، برای یک ماه ثبت نام کردیم که هزینه آن ۱۱٫۹۵ دلار بود. با این حال ، اگر برای مدت طولانی تری ثبت نام کنیم ، می توانیم تخفیف های شگفت انگیز را باز کنیم. نرخ ماهانه اگر برای یک سال ، دو سال یا سه سال ثبت نام کنیم به ترتیب فقط به ۶٫۹۹ دلار ، ۳٫۹۹ دلار یا ۲٫۹۹ دلار کاهش می یابد. این تخفیف تا ۷۵٪ است!
خرید vpn خرید کریو خرید وی پی ان خرید فیلترشکن