بهترین نرم افزار تماس صوتی و تصویری در سال ۲۰۱۹

با آخرین اخبار کمبریج Analytica در مورد نقض اطلاعات آنلاین از فیس بوک و دیگر شرکت ها، لازم است که شما فقط از برنامه های ایمن استفاده کنید. برای ارسال و دریافت پیام های صوتی و تصویری، فقط از برنامه های پیام رسانی رمزگذاری شده استفاده کنید. با ما همراه باشید تا بهترین نرم افزار تماس صوتی و تصویری در سال ۲۰۱۹ را به شما معرفی کنیم.

رمزگذاری پیام چیست ؟

رمزگذاری فرآیند رمزگذاری و رمزگشایی پیام یا متن با استفاده از یک سیستم رمزنگاری است. این برای مدت طولانی برای انتقال اطلاعات محرمانه استفاده شده است. با این حال، رمزنگاری به پایان می رسد.

برای خرید VPN کلیک کنید

یک پیام رمزگذاری شده چیزی جز یک رمز از پیام اصلی نیست، که می تواند هنگام دریافت گیرنده آن را رمزگشایی کند. در اینجا، کد رمزنگاری و رمزگشایی یکسان است و فقط برای فرستنده و گیرنده شناخته شده است. با این حال، این گمشده این است که این کد مشترک ممکن است به یک شخص ثالث شناخته شود، که می تواند پیام را باز کند و از آن استفاده کند. این جایی است که رمزگذاری به پایان می رسد.

بهترین نرم افزار تماس صوتی و تصویری در سال ۲۰۱۹

۱٫ Signal

سیگنال به عنوان بهترین برنامه پیامرسانی شخصی رتبه بندی های یک جانبه را از سراسر جهان دریافت می کند.

۲٫ Telegram

این پیام رسان مبتنی بر ابر ارتباطات شما را ایمن نگه می دارد تا شما هرگز آنها را از دست ندهید. این ویژگی رمزنگاری ایمنی را به وجود می آورد.

۳٫ Viber

این برنامه های پیامرسان رایگان، مانع از هر گونه سوء استفاده از چت شخصی می شود.

۴٫ Threema

پیام های شما بلافاصله پس از رسیدن به مقصد خود از سرور آن حذف می شوند.

مهم نیست که برنامه پیام رسانی چقدر امن است، همیشه برای تهدیدات مختلف راهی نیز وجود دارد. برای محافظت از تماس های ویدئویی و صوتی، همیشه بهتر است ابتدا به یک سرور VPN متصل شوید. یک شبکه خصوصی مجازی به شما امکان می دهد همه ترافیک اینترنت و خروجی خود را رمزگذاری کنید.

خرید vpn خرید کریو خرید وی پی ان خرید فیلترشکن