شرکت Happy Vpn در سال ۲۰۰۷ میلادی ( ۸ سال پیش ) فعالیت خود را با ارائه vpn هایی که از پروتکل های Open VPN ، PPTP و l2tp قدرت گرفته اند شروع کرد و مشتری های خاصی بدست آورد ، Happy Vpn برخلاف دیگر ارائه دهندگان تنها بر روی سیستم عامل های ویندوز و مک تمرکز کرد و فقط به این دو سیستم عامل سرویس ارائه می دهد. این شرکت دارای ۵ مدل سرویس متفاوت و پایه است .
  • vpn کانادا

قیمت این پلن ۱۴٫۹۹ دلار برای هر یک ماه است . و پروتکل های PPTP ، l2tp و SSTP را پشتیبانی می کند ، با خرید vpn کانا شما می توانید به سایت های مسدود شده ی کشور های عربی دسترسی داشته باشید و از برنامه های تلویزیونی کشور کانادا استفاده کنید .
  • vpn آمریکا

قیمت این مدل نیز همانند مدل بالایی ۱۴٫۹۹ دلار برای هر یک ماه است ولی تنها از پروتکل های PPTP و l2tp پشتیبانی می کند . با خرید وی پی ان آمریکا امکان عبور از محدودیت های کشور های عربی وجود دارد و میتوانید از برنامه های تلویزیونی کشور ایالات متحده آمریکا بهره مند شوید .
  • vpn انگلستان

قیمت این مدل از فیلتر شکن های Happy vpn نیز ۱۴٫۹۹ دلار می باشد ( برای هر ماه ) . و همانند کانادا از سه پروتکل PPTP ، l2tp و SSTP پشتیبانی می کند ویژگی های انگلستان همانند مدل های قبل است با این تفاوت که با خرید فیلتر شکن انگلستان ، امکان تماشای برنامه های تلویزیونی آمریکا و کانادا را ندارید و فقط برای برنامه های تلویزیونی انگلستان مناسب است ( در کشور های دیگر نیز به همین شکل است )
  • vpn هنگ کنگ

ویژگی های این مدل فیلتر شکن همانند vpn آمریکا است و فقط در روز زدن دیواره آتش چین با هم متفاوت هستند .
  • vpn آمریکا و انگلیس ( ترکیب )

در این سری از کریو ها ، امکان استفاده از پروتکل های PPTP ، L2tp و SSTP وجود دارد و تنها تفاوت آن با دیگر سرویس ها در این است که تماشای برنامه های تلویزیونی کشور آمریکا و انگلیس ممکن است .
خرید vpn خرید کریو خرید وی پی ان خرید فیلترشکن