ما در Nice VPN متعهدیم که مطئن شویم حریم خصوصی و امنیت شما در فضای آنلاین همیشه تامین شده باشد. خرید VPN و استفاده از آن ،قدم اول در این راه است، اما ما می‌خواهیم مطمئن شویم که شما عادت‌های خود را نیز بررسی خواهید کرد، عادت‌هایی که، اگر به هر دلیل فراموش کردید VPN یا فیلتر شکن خود را خاموش کنید، ممکن است منجر به این شوند که بعضی از اطلاعات شخصی‌تان در معرض خطر قرار بگیرد. بیشتر اوقات عادت‌ها و اطلاعاتی که قبل از استفاده از وی پی ان داشته‌ایم ما را در برابر خطرات امنیتی آسیب‌پذیر می‌کند. در این‌جا می‌خواهیم به چند نکته‌ی امنیتی بپردازیم که امنیت آنلاین شما را قبل و بعد از استفاده از VPN تامین می‌کند.

تاثیرگذاری کامل VPN

VPN’s Do

همیشه مطمئن شوید که VPNتان روشن است.

بیشتر اوقات بنا بر عادت یا از روی راحتی ممکن است فراموش کنید که VPN خود را روشن کنید. ممکن است استفاده از اینترنت بدون فیلتر شکن برای انجام یک سری جست‌وجوها یا فعالیت‌های ساده با استفاده از wi-fi یا اینترنت ISPتان بی‌ضرر به نظر بیاید. مواظب باشید! اگر فکر می‌کنید که VPN فقط برای فعالیت‌های بانکی، دسترسی به محتوای مسدود شده یا دانلود تورنت مناسب است ممکن است آسیب‌پذیر شوید. اطلاعات شخصی‌تان همیشه در معرض خطرند. عادت‌هایتان ممکن است ردگیری شوند، پسوردتان هک شود، اطلاعات شخصی‌تان دزدیده و به طرز نامناسبی استفاده شود. به عبارت دیگر بدون محافظ از اینترنت استفاده نکنید، VPN خود را روشن کنید.

کوکی‌های خود را پاک یا غیرفعال کنید

بیشتر وب‌سایت‌ها، وقتی از صفحات‌شان بازدید می‌کنید، تلاش می‌کنند اطلاعاتی را روی کامپیوتر شما ذخیره کنند. سپس از این کوکی‌ها برای ردگیری شما در بازدیدهای بعدی‌تان استفاده می‌شود، ردگیری فعالیت‌هایتان و حتی دنبال کردن شما در فضای آنلاین توسط کوکی‌ها انجام می‌شود. بهتر است کوکی‌ها را بعد از خروج از وبسایت پاک کنید یا مرورگر خود را طوری تنظیم کنید که کوکی‌ها را مسدود یا بعد از خروج شما به طور خودکار پاک کند. این نکته از این نظر حائز اهمیت است که ممکن است در بازدید بعدی‌تان از وبسایت، هنگامی که VPNتان خاموش است، شناسایی شوید. همچنین مواظب «فلش کوکی‌ها» باشید، کوکی‌هایی که با استفاده از نرم‌افزار فلش روی کامپیوترتان ذخیره می‌شوند. مطمئن شوید که آن‌ها را نیز پاک می‌کنید.

خرید vpn خرید کریو خرید وی پی ان خرید فیلترشکن