امروز به قسمت آخر سری مقاله های ” برای تاثیرگذاری کامل VPN چه کارهایی می توان انجام داد ” رسیدیم ، امیدوارم برای شما مفید واقع بوده باشد.

  • روتر خود را قفل کنید

ممکن است بیشتر مایل باشید که فعالیت‌های حساس آنلاین‌تان را در خانه انجام دهید، فعالیت‌هایی مانند بانک‌داری آنلاین، چون wi-fi خانه‌تان ایمن است. از استفاده از پسوردهایی که به خاطر سپرده می‌شوند اجتناب کنید چون به راحتی نیز حدس زده خواهند شد. سعی کنید از رمزگذاری WPA2 و رمز عبوری قوی استفاده کنید. هر چقدر رمز عبورتان طولانی‌تر و تصادفی‌تر باشد حدس زدن یا شکستن آن نیز سخت‌تر خواهد بود.

تاثیرگذاری کامل VPN

VPN’s Do

  • فراتر از اینترنت رمزگذاری کنید

VPN ابزار امنیتی فوق‌العاده‌ای برای رمزگذاری فعالیت‌های آنلاین شماست. فیلتر شکن هایی مانند کریو برای اطمینان از امنیت آنلاین شما از رمزگذاری مضاعف (double encryption) استفاده می‌کند. خارج از ارتباط اینترنتی‌تان ما همچنین توصیه می‌کنیم که دیگر تجهیزات و درایوهای قابل حمل خود را رمزگذاری کنید. هارد درایوهای خارجی خود را نیز رمزگذاری کنید، مخصوصا نسخه‌های پشتیبان‌تان را.

  • برای کسانی که بیش از جد مراقبند: وب‌کم‌تان را بپوشانید

پوشاندن وب‌کم مانع از این می‌شود که کسی به وب‌کم‌تان دسترسی داشته باشد. با وجود نگرانی‌های افزایش یابنده در مورد ابزارهای ردگیری جاسازی شده در سیم‌کارت‌ها و دیگر سخت‌افزارها، پوشاندن وب‌کم در زمانی که در حال استفاده از آن نیستید ایده‌ی خوبی به نظر می‌رسد.

خرید vpn خرید کریو خرید وی پی ان خرید فیلترشکن