همانطور که در مطلب قبلی ” برای تاثیرگذاری کامل VPN چه کارهایی می‌توان انجام داد ( قسمت ۱ ) ” خواندید ، یک سری مواردی گفته شد که تقریباً ناقص ماند ، در این مطلب قصد کامل تر کردن مطلب گذشته را داریم و آن را با نام قسمت دوم ادامه خواهیم داد.

  • خروج از حساب‌های کاربری

قبل از این‌که VPN خود را خاموش کنید یا از مرورگر خود خارج شوید مطمئن شوید که از تمام حساب‌های کاربری‌تان خارج شده‌اید. ماندن در حساب‌های کاربری ممکن است آن فرصت کوتاه مورد نظر کسانی که به دنبال اطلاعات شخصی‌تان هستند را به آن‌ها بدهد.

  • مدیریت رمز عبور

حالت ایده‌آل این است که تمام رمز‌های عبورتان را به خاطر بسپارید. برای امنیت بیشتر اطلاعات ورودتان از کاراکتر‌های متنوع‌تری استفاده کنید و البته می‌دانیم که این رمزها هر چقدر طولانی‌تر می‌شوند به یاد سپردنشان سخت‌تر است. اما مراقب باشید. از ذخیره‌ی رمز عبورتان در سرویس‌های ابری، keychain، ذخیره اتوماتیک توسط ارائه دهنده ایمیل، مرورگر یا سیستم‌عامل‌تان اجتناب کنید. اگر این اطلاعات را در کامپیوترتان ذخیره کنید ممکن است هنگامی که فراموش کرده‌اید VPN ( فیلتر شکن ) خود را روشن کنید آسیب‌پذیر شوید.

تاثیر گذاری VPN

شناسایی مضاعف (Double authentication) یکی از گزینه‌های در حال محبوب شدن در امنیت ارائه دهندگان ایمیل است. مراقب باشد که حساب‌های کاربری‌ای که برای بازیابی رمز عبور خود داده‌اید نیز ممکن است مورد حمله‌ی هکر‌ها قرار بگیرد. بهترین روش این است که یک حساب کاربری با آدرسی غیرقابل حدس زدن برای بازیابی رمز عبور حساب کاربری اصلی‌تان بسازید و فقط در موارد اضطراری از آن استفاده کنید.

خرید vpn خرید کریو خرید وی پی ان خرید فیلترشکن