بدترین اشتباهات در هنگام خرید آنلاین

به نظر می رسد بسیاری از مردم فراموش کرده اند که خرید های آنلاین همیشه امن نیستند. اینترنت به طور کلی خطرات زیادی را ایجاد می کند، به خصوص هنگامی که شما در نظر می گیرید که چقدر اطلاعات ما به صورت آزادانه به صورت آنلاین منتشر می شود. هنگامی که به خرید آنلاین میرسیم ، باید امنیت بیشتری داشته باشید. به خاطر داشته باشید، اگر شما آنلاین خرید می کنید، شما در حال مبادله پول از طریق یک اتصال اینترنتی هستید. به همین دلیل خریداران الکترونیکی باید به این اشتباه ها در هنگام خرید توجه کنید :

۵٫ خرید با وای فای رایگان

حقیقت در مورد وای فای عمومی این است که استفاده از ان فوق العاده خطرناک است. بر خلاف یک اتصال تلفن همراه به اینترنت دیتا ، WiFi به راحتی هک میشود و به هیچ وجه نیازی به تجهیزات ویژه برای هک کردن آن ندارد. وای فای عمومی ، یک ابزار بسیار جذاب است که هکر میتواند برای دسترسی به اطلاعات شخصی افراد غریبه استفاده کند.

۶٫ سیو کردن اطلاعات بانکی شخصی

آیا اطلاعات بانکی خود را برای راحتی در وبسایت یا کامپیوترتان خرید ذخیره کرده اید؟ اگر چنین است، آنها را بلافاصله حذف کنید. یکی از رایج ترین اشتباهات خرید آنلاین خریداران صرفه جویی در پرداخت و اطلاعات بانکی در یک وب سایت خاص است. در حالی که این ممکن است تمام تجربه خرید را برای شما آسان تر کند، همچنین راه شما را به تهدیدات زیادی باز می کند.

۷٫ عدم استفاده از VPN

یکی از اشتباهات عمده خریدار های آنلاین، استفاده از یک VPN است. برای شبکه خصوصی مجازی، یک VPN یک ابزار امنیت سایبری است که داده های شما را تأمین می کند و اتصال شما را خصوصی می کند. با خرید VPN، خریداران آنلاین می توانند اطمینان حاصل کنند که اتصال آنها به اندازه کافی خصوصی و به اندازه کافی امن است تا اطلاعات بانکی و شخصی خود را در معرض خطر قرار ندهد.
خرید vpn خرید کریو خرید وی پی ان خرید فیلترشکن