بدترین اشتباهات در هنگام خرید آنلاین

به نظر می رسد بسیاری از مردم فراموش کرده اند که خرید های آنلاین همیشه امن نیستند. اینترنت به طور کلی خطرات زیادی را ایجاد می کند، به خصوص هنگامی که شما در نظر می گیرید که چقدر اطلاعات ما به صورت آزادانه به صورت آنلاین منتشر می شود. هنگامی که به خرید آنلاین میرسیم ، باید امنیت بیشتری داشته باشید. به خاطر داشته باشید، اگر شما آنلاین خرید می کنید، شما در حال مبادله پول از طریق یک اتصال اینترنتی هستید. به همین دلیل خریداران الکترونیکی باید به این اشتباه ها در هنگام خرید توجه کنید :

۱٫ خرید در سایت هایی که امن نیستند

این یک اشتباه بسیار رایج است ، هنگام بازدید از یک وب سایت، ممکن است متوجه شوید آدرس موجود در نوار آدرس مرورگرتان معمولا با HTTP یا HTTPS شروع می شود. اگر چه به نظر نمی رسد تفاوت زیادی وجود داشته باشد، این پروتکل ها هنگام ارزیابی امنیت یک وب سایت بسیار مهم هستند. به عنوان یک قاعده کلی، هرگز از یک سایت که از پروتکل HTTP ناامن استفاده می کند، خرید نکنید.

۲٫ نخواندن نظرات کاربران

در مورد هر یک از وب سایت ها با یک نظر / بخش بازبینی می توان گفت: مردم در مورد آنچه دوست دارند و در اینترنت دوست ندارند صحبت می کنند. اگر قصد خرید چیزی از یک وب سایت را دارید، ابتدا باید به بخش نظرات نگاهی بیندازید.

۳٫عدم توجه به هزینه های حمل و نقل

هر سایت تجارت الکترونیکی انلاین روش خاصی برای حمل و نقل دارد. یک وب سایت ممکن است برای مشتریان خود را به صورت رایگان برای محصولاتی خاص خدماتی رایگان ارائه دهد، اما برخی ممکن است هزینه های پنهان داشته باشند.

۴٫ نخواندن قوانین بازگردانی محصول

چه اتفاقی می افتد اگر یک محصول آنلاین را خریداری کنید، آن را دریافت کنید و متوجه شوید که چیزی در مورد آن اشتباه است. شما آن را برمی گردانید به شرطی که وبسایت مورد نظر شما این قابلیت را داشته باشد.
خرید vpn خرید کریو خرید وی پی ان خرید فیلترشکن